gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vatan Şaşmaz evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nurşen kocayaş kaç yaşında nurşen kocayaş kimdir vatan şaşmaz, nurşen kocayaş, evlendi, düğünü, nikah resimleri, fotoları, haberleri burada arkadaşlar

Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, uzun süredir nişanlı olduğu Nurşen Kocayaş ile nihayet evlendi Melek'lerim. Çifte mutluluklar diliyor ve haberin detaylarını sizlere aktarıyoruz:)

Uzun süredir beraber olduğu Nurşen Kocayaş ile 14 Temmuz’da evlenen ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin Engin’i ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, nikâh fotoğraflarını ilk kez twitter’dan paylaştı.

Şaşmaz, nikâhı çok sayıda akrabasının yaşadığı İngiltere’de yapmayı tercih etti. Şaşmaz, medya sektöründe çalışan Kocayaş ile konsoloslukta kıyılan nikâhın ardından balayı için Amerika’ya gitti. Nikâh tarihini önce 8 Temmuz olarak açıklayan ancak daha sonra 14 Temmuz’a erteleyen ünlü sunucu, Twitter’dan mutluluk dileklerine teşekkür etti.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    gelinliği çok farklı siyah bir kemer hmm hoş allah mutlu etsin :)

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    gelinlik demeye bin şahit lazım siyah kemer,elindeki mor çiçek hiç hoş diğil,aceleye getirilmiş düğün gibi :S
    ALLAH mutlu etsin

Vatan Şaşmaz evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vatan Şaşmaz Teskeresini Aldı

Vatan Şaşmaz Teskeresini Aldı

vatan şaşmaz biyografi TELEVİZYON DÜNYASININ ÜNLÜ SİMASI VATANİ GÖREVİNİ TAMAMLADI.DİZİ OYUNCUSU VE SUNUCU VATAN ŞAŞMAZ, VATANİ GÖREVİNİ TAMAMLAYARAK TERHİS BELGESİNİ ALDI. Şırnak’ın Cizre ilçesinde 1. Hudut Taburu Karargah Bölüğü’nde askerliğini yapan ünlü sunucu ve dizi oyuncusu Vatan Şaşmaz terhis oldu. 15 aylık askerliğini tamamlayan Şaşmaz, bu sabah komutanları ve silah...
  2. Vatan Şaşmaz hayatı

Vatan Şaşmaz hayatı

vatan şaşmaz biyografi vatan şaşmaz kimdir nereli kaç yaşında sasmaz nereli vatan şaşamaz hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, kimdir, dizileri, kaç yaşında, yaşı, aslen nereli, nereli, filmleri, resimleri Sunuculuk ve oyunculuk yapan başarılı isimlerden biridir Vatan Şaşmaz. Bizde bu yazımızda Vatan Şaşmaz hakkında merak edilen tüm bilgilere yer verdik...
  3. Vatan Şaşmaz ve köpeği Zino

Vatan Şaşmaz ve köpeği Zino

vatan şaşmaz, köpeği, köpeğinin adı, cinsi, zino, resimleri, haberleri burada arkadaşlar "Benim en sadık dostum, zor günlerimde yanımda oaln tek dostum" dediği köpeği Zino'yu yanından hiç ayırmayan Vatan Şaşmaz, haberini sizlere aktarıyoruz Melek'ler:) Vatan şaşmaz, “Zor günlerimde beni bırakmayan tek dostum” dediği köpeği Zino’yu yanından neredeyse hiç ayırmıyor. Ünlü...
  4. Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) Evlendi !

Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) Evlendi !

Bu haber Necati Şaşmaz ın evlendiği haberine yer vermektedir. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz herkesi şaşırtarak süpriz bir nikahla dünyaevine girdi. Adı Muhteşem Yüzyıl dizisin de Mahidevran sultanı canlandıran Nur Fettanoğlu ile anılan ve evlenecek gözü ile bakılan bu birliktelik dışında farklı bir isimle evlenen Necati Şaşmaz ve eşi Nagehan Kaşıkçı'ya...
  5. Necati Şaşmaz Evlenmiş mi ?

Necati Şaşmaz Evlenmiş mi ?

Necati Şaşmaz evlenmiş diye duyduk doğru mu arkadaşlar ? Evlendiyse kimle evlenmiş bilgi var mı ?

Sayfayı Paylaş