gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vatan Şaşmaz hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

vatan şaşmaz biyografi vatan şaşmaz kimdir nereli kaç yaşında sasmaz nereli vatan şaşamaz hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, kimdir, dizileri, kaç yaşında, yaşı, aslen nereli, nereli, filmleri, resimleri

Sunuculuk ve oyunculuk yapan başarılı isimlerden biridir Vatan Şaşmaz. Bizde bu yazımızda Vatan Şaşmaz hakkında merak edilen tüm bilgilere yer verdik Melek'ler.

Oyuncu, Sunucu, Yazar.

8 Ocak 1974 İstanbul doğumlu olan Vatan Şaşmaz, Vatan Caddesi üzerinde bulunan bir hastanede doğduğu için annesi ona bu ismi vermiş. "Ben biraz milliyetçiyimdir, bu nedenle oğluma bu ismi uygun gördüm. Aslında ismi 'Vatansever', ama artık hepimiz ona 'Vatan' diyoruz.

Şehremini Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi'nde İşletme okuyan Vatan, okul yıllarında Deniz Tüney Mankenlik ve Fotomodellik Ajansı'nda fotomodellik yapmış, reklam filmlerinde, video kliplerde rol almış ve bazı katalog çekimlerine katılmıştır.

'Özel Hat' programıyla Magazin Gazetecileri Derneği'nin 'En İyi Erkek Sunucu' ödülünü alan Vatan, 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki 'Engin' rolüyle de oyunculuğa başladı. Bu rol ile kendini kanıtlayan Vatan Şşamaz, sinema filmlerin de iddialı olduğunu belirtmektedir.

Sunuculuk ve oyunculuktan sonra bir de yazarlığa soyunan Vatan Şaşmaz, 'Öteki Yüzüm Gri'adlı kitabının 10.000 adetten fazla satmasından çok mutlu olduğunu söylemektedir.

Filmografisi:

2006 - Aynı Çatı Altında
    2005 - Belalı Baldız : Konuk Oyuncu
    2005 - Çılgın Yuva : Ati
    2004 - Avrupa Yakası : Konuk Oyuncu
    2002 - Çocuklar Duymasın : Engin

Vatan Şaşmaz hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vatan Şaşmaz Teskeresini Aldı

Vatan Şaşmaz Teskeresini Aldı

vatan şaşmaz biyografi TELEVİZYON DÜNYASININ ÜNLÜ SİMASI VATANİ GÖREVİNİ TAMAMLADI.DİZİ OYUNCUSU VE SUNUCU VATAN ŞAŞMAZ, VATANİ GÖREVİNİ TAMAMLAYARAK TERHİS BELGESİNİ ALDI. Şırnak’ın Cizre ilçesinde 1. Hudut Taburu Karargah Bölüğü’nde askerliğini yapan ünlü sunucu ve dizi oyuncusu Vatan Şaşmaz terhis oldu. 15 aylık askerliğini tamamlayan Şaşmaz, bu sabah komutanları ve silah...
  2. Vatan Şaşmaz zam istedi diziden kovuldu

Vatan Şaşmaz zam istedi diziden kovuldu

vatan şaşmaz, çocuklar duymasın, diziden kovuldu, çocuklar duymasından kovuldu, Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz "Çocuklar Duymasın" dizisinden zam istedi diye kovulmuş Melek'lerim. İşte o haber!!! Ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz, uzunca bir süredir Birol Güven'in senaryosunu yazıp yönettiği 'Çocuklar Duymasın' dizisinde 'Engin' karakterini oynuyordu. Fakat dizinin son...
  3. Raci Şaşmaz hayatı

Raci Şaşmaz hayatı

necati şaşmaz raci şaşmaz kimdir raci sasmaz biyografi raci şaşamaz hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, kimin kardeşi, kurtlar vadisi, necati şaşmaz, dizileri, filmleri, kaç yaşında, yaşı, aslen nereli, nereli "Kurtlar Vadisi" dizisinin senaristi olan Necati Şaşmaz'ın da kardeşi olan bu başarılı senarist hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda...
  4. Vatan Şaşmaz evlendi

Vatan Şaşmaz evlendi

nurşen kocayaş kaç yaşında nurşen kocayaş kimdir vatan şaşmaz, nurşen kocayaş, evlendi, düğünü, nikah resimleri, fotoları, haberleri burada arkadaşlar Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, uzun süredir nişanlı olduğu Nurşen Kocayaş ile nihayet evlendi Melek'lerim. Çifte mutluluklar diliyor ve haberin detaylarını sizlere aktarıyoruz:) Uzun süredir beraber olduğu Nurşen Kocayaş ile 14 Temmuz’da...
  5. Vatan Şaşmaz ve köpeği Zino

Vatan Şaşmaz ve köpeği Zino

vatan şaşmaz, köpeği, köpeğinin adı, cinsi, zino, resimleri, haberleri burada arkadaşlar "Benim en sadık dostum, zor günlerimde yanımda oaln tek dostum" dediği köpeği Zino'yu yanından hiç ayırmayan Vatan Şaşmaz, haberini sizlere aktarıyoruz Melek'ler:) Vatan şaşmaz, “Zor günlerimde beni bırakmayan tek dostum” dediği köpeği Zino’yu yanından neredeyse hiç ayırmıyor. Ünlü...

Sayfayı Paylaş