gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vatan Şaşmaz ve köpeği Zino

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

vatan şaşmaz, köpeği, köpeğinin adı, cinsi, zino, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    "Benim en sadık dostum, zor günlerimde yanımda oaln tek dostum" dediği köpeği Zino'yu yanından hiç ayırmayan Vatan Şaşmaz, haberini sizlere aktarıyoruz Melek'ler:)

Vatan şaşmaz, “Zor günlerimde beni bırakmayan tek dostum” dediği köpeği Zino’yu yanından neredeyse hiç ayırmıyor.
    Ünlü sunucu, “Onsuz bir hayat düşünemiyorum” Zino’yla havuz başında çekilen bu fotoğrafını da geçtiğimiz gün Twitter’a yükledi.

Vatan Şaşmaz ve köpeği Zino konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk Ve Vatan Sevgisi

Atatürk Ve Vatan Sevgisi

vatan sevgisi atatürk vatan sevgisi şiirleri atatürkün ve millet ile ilgili şiirler Biz milliyet fikirlerini tatbikte çok gecikmis ve çok ilgisizlik göstermiş bir milletiz. Bunun zararlarını fazla faaliyetle telafiye çalışmalıyız... Çünkü tarih, hadiseler ve müsahedeler insanlar ve milletler arasında, hep milliyetin hakim olduğunu göstermiştir." "Dünyanın bize hürmet göstermesini...
  2. Vatan Şaşmaz Teskeresini Aldı

Vatan Şaşmaz Teskeresini Aldı

vatan şaşmaz biyografi TELEVİZYON DÜNYASININ ÜNLÜ SİMASI VATANİ GÖREVİNİ TAMAMLADI.DİZİ OYUNCUSU VE SUNUCU VATAN ŞAŞMAZ, VATANİ GÖREVİNİ TAMAMLAYARAK TERHİS BELGESİNİ ALDI. Şırnak’ın Cizre ilçesinde 1. Hudut Taburu Karargah Bölüğü’nde askerliğini yapan ünlü sunucu ve dizi oyuncusu Vatan Şaşmaz terhis oldu. 15 aylık askerliğini tamamlayan Şaşmaz, bu sabah komutanları ve silah...
  3. Vatan Şaşmaz zam istedi diziden kovuldu

Vatan Şaşmaz zam istedi diziden kovuldu

vatan şaşmaz, çocuklar duymasın, diziden kovuldu, çocuklar duymasından kovuldu, Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz "Çocuklar Duymasın" dizisinden zam istedi diye kovulmuş Melek'lerim. İşte o haber!!! Ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz, uzunca bir süredir Birol Güven'in senaryosunu yazıp yönettiği 'Çocuklar Duymasın' dizisinde 'Engin' karakterini oynuyordu. Fakat dizinin son...
  4. Vatan Şaşmaz hayatı

Vatan Şaşmaz hayatı

vatan şaşmaz biyografi vatan şaşmaz kimdir nereli kaç yaşında sasmaz nereli vatan şaşamaz hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, kimdir, dizileri, kaç yaşında, yaşı, aslen nereli, nereli, filmleri, resimleri Sunuculuk ve oyunculuk yapan başarılı isimlerden biridir Vatan Şaşmaz. Bizde bu yazımızda Vatan Şaşmaz hakkında merak edilen tüm bilgilere yer verdik...
  5. Vatan Şaşmaz evlendi

Vatan Şaşmaz evlendi

nurşen kocayaş kaç yaşında nurşen kocayaş kimdir vatan şaşmaz, nurşen kocayaş, evlendi, düğünü, nikah resimleri, fotoları, haberleri burada arkadaşlar Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, uzun süredir nişanlı olduğu Nurşen Kocayaş ile nihayet evlendi Melek'lerim. Çifte mutluluklar diliyor ve haberin detaylarını sizlere aktarıyoruz:) Uzun süredir beraber olduğu Nurşen Kocayaş ile 14 Temmuz’da...

Sayfayı Paylaş