gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vatan Şaşmaz zam istedi diziden kovuldu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

vatan şaşmaz, çocuklar duymasın, diziden kovuldu, çocuklar duymasından kovuldu,

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz "Çocuklar Duymasın" dizisinden zam istedi diye kovulmuş Melek'lerim.

İşte o haber!!!

Ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz, uzunca bir süredir Birol Güven'in senaryosunu yazıp yönettiği 'Çocuklar Duymasın' dizisinde 'Engin' karakterini oynuyordu.

Fakat dizinin son bölümlerinde Engin'in olmaması dikkatlerden kaçmadı. Duyumlara göre ünlü sunucu Birol Güven'den bölüm başına aldığı 5 bin liranın yükseltilmesini istedi.

Güven'in, ünlü oyuncu ve sunucuya, "Dizi saatlerinin indirilmesinin gündemde olduğu şu dönemde sana şu anlık bir zam yapamam. Ancak ilerleyen dönemde bakarız" dediği iddia edildi.

Şaşmaz'ın haftalığının 5 bin liradan 8 bin liraya çıkmasında ısrarcı olduğu ve bu nedenle de Birol Güvene rest çektiği ileri sürüldü.

Bunun üzerine ünlü yapımcının Şaşmaz'ın dizideki 'Engin' karakterini uzun bir yolculuğa yollayarak rolüne son verdiği belirtildi.

Vatan Şaşmaz zam istedi diziden kovuldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vatan Şaşmaz Teskeresini Aldı

Vatan Şaşmaz Teskeresini Aldı

vatan şaşmaz biyografi TELEVİZYON DÜNYASININ ÜNLÜ SİMASI VATANİ GÖREVİNİ TAMAMLADI.DİZİ OYUNCUSU VE SUNUCU VATAN ŞAŞMAZ, VATANİ GÖREVİNİ TAMAMLAYARAK TERHİS BELGESİNİ ALDI. Şırnak’ın Cizre ilçesinde 1. Hudut Taburu Karargah Bölüğü’nde askerliğini yapan ünlü sunucu ve dizi oyuncusu Vatan Şaşmaz terhis oldu. 15 aylık askerliğini tamamlayan Şaşmaz, bu sabah komutanları ve silah...
  2. vatan istediler

vatan istediler

Vatan istediler.Olur, veririz dedik, Vatanı vereceğiz sandılar.. Biz size vatan değil, Vatan uğruna canımızı veririz demek istedik....! Vatan istediler. Bizim değil ki dedik. Vatanı sahipsiz sandılar, Biz, bu vatan sahipsiz demedik, Biz, bu vatanın emanetcisiyiz demek istedik....! Vatan istediler.Şimdimi dedik... Pazarlık yapıyoruz sandılar, Biz..., pazarlık yapalım demedik, Ecelinize bu...
  3. Vatan Şaşmaz hayatı

Vatan Şaşmaz hayatı

vatan şaşmaz biyografi vatan şaşmaz kimdir nereli kaç yaşında sasmaz nereli vatan şaşamaz hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, kimdir, dizileri, kaç yaşında, yaşı, aslen nereli, nereli, filmleri, resimleri Sunuculuk ve oyunculuk yapan başarılı isimlerden biridir Vatan Şaşmaz. Bizde bu yazımızda Vatan Şaşmaz hakkında merak edilen tüm bilgilere yer verdik...
  4. Vatan Şaşmaz evlendi

Vatan Şaşmaz evlendi

nurşen kocayaş kaç yaşında nurşen kocayaş kimdir vatan şaşmaz, nurşen kocayaş, evlendi, düğünü, nikah resimleri, fotoları, haberleri burada arkadaşlar Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, uzun süredir nişanlı olduğu Nurşen Kocayaş ile nihayet evlendi Melek'lerim. Çifte mutluluklar diliyor ve haberin detaylarını sizlere aktarıyoruz:) Uzun süredir beraber olduğu Nurşen Kocayaş ile 14 Temmuz’da...
  5. Vatan Şaşmaz ve köpeği Zino

Vatan Şaşmaz ve köpeği Zino

vatan şaşmaz, köpeği, köpeğinin adı, cinsi, zino, resimleri, haberleri burada arkadaşlar "Benim en sadık dostum, zor günlerimde yanımda oaln tek dostum" dediği köpeği Zino'yu yanından hiç ayırmayan Vatan Şaşmaz, haberini sizlere aktarıyoruz Melek'ler:) Vatan şaşmaz, “Zor günlerimde beni bırakmayan tek dostum” dediği köpeği Zino’yu yanından neredeyse hiç ayırmıyor. Ünlü...

Sayfayı Paylaş