gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

vatan sevgisi nedir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vatanımı Türkiye'yi çok seviyorum ve benim bir araştırma çalışmam var. Bunda vatan sevgilisi ile ilgili bir yazı arıyorum. Mevcut elimdeki veriler ve kelime dağarcığımla ne kadar cümle kurarsam kurayım içime sinmiyor. Anlatamıyorum hani bazen aklınızda birşeyler olur ama bir türlü kaleme alamazsınız ya öyle bir diurumdayım. Lütfen bana vatan sevgisi nedir ? Vatansevgisi ile ilgili düşüncelerinizi yazar mısınız ? Söz bu araştırmamda isminizi yazıp şuradan aldım kullandım diyeceğim.

vatan sevgisi nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne sevgisi

anne sevgisi

Sakin, ilik ve gunesli bir gunde bir melek cennetten kacti, yasli dunyamiza indi ve tarlalarda, ormanlarda, sehirlerde ve kucucuk koylerde dolasmaya basladi. Gunes batar batmaz kanatlarini acti ve “Ziyaretim sona erdi, artik isik dunyasina donmem gerek. Fakat, buradan bir aniyla donmek istiyorum.” dedi. Guzel bir cicek bahcesine bakti ve “Bu cicekler kadar guzelini, bunlar kadar hos...
  2. Atatürk Ve Vatan Sevgisi

Atatürk Ve Vatan Sevgisi

vatan sevgisi atatürk vatan sevgisi şiirleri atatürkün ve millet ile ilgili şiirler Biz milliyet fikirlerini tatbikte çok gecikmis ve çok ilgisizlik göstermiş bir milletiz. Bunun zararlarını fazla faaliyetle telafiye çalışmalıyız... Çünkü tarih, hadiseler ve müsahedeler insanlar ve milletler arasında, hep milliyetin hakim olduğunu göstermiştir." "Dünyanın bize hürmet göstermesini...
  3. Allah sevgisi ...

Allah sevgisi ...

allah sevgisi ile ilgili yazılar allah sevgisi ile ilgili hikayeler ALLAH SEVGİSİ Herkes, kendi varlığını, bunun olgunlaşmasını ve hiç yok olmadan devam etmesini ister. Kendini ve Rabbini bilen, varlığının devam etmesinin kendi elinde olmadığını, ancak Allahü teâlânın dilemesiyle var olduğunu bilir. Varlıkların hepsi Allahü teâlânın kudretiyle vardır. Hiç kimse, kendi kendini yaratıp,...
  4. vatan nedir

vatan nedir

vatan nedir ? merhaba size sorum vatan nedir cevabı biliyorsanız yazın bilmiyorsanız bilmiyorum diye hiç yazmayın.
  5. Vatanım sensin dizisi daha ne kadar eğileceksin şiiri

Vatanım sensin dizisi daha ne kadar eğileceksin şiiri

Kanal d ekranlarının yeni olmasına rağmen kısa sürede reytingleri alt üst eden dizisi, özellikle 10 kasım akşamı yayınlanan bölümü ile izleyiciyi ekran başına kilitledi. Dizi de başrol oyuncularından Halit Ergenç, dizide ki adı ile Cevdet'in küçük kızını canlandıran Hilal'in okuduğu bir şiir var ki insanın tüylerini resmen diken diken etti... Hilal, Halit İkbal karakteri ile öne sürdüğü ve...

Sayfayı Paylaş