gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Vatanım sensin dizi oyuncuları ve konusu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yeni sezonla birlikte televizyon kanallarının birçoğu da yepyeni dizilerini ekranlara getirerek izleyici ile buluşturmaya devam ediyor. Bazı diziler tekrar yeni sezon yaparak kaldıkları yerden devam ediyor.. Bu sezon ekranlar da farklı yeni diziler de başladı. İçlerin de oyuncuları ve konuları ile oldukça iddialı olanların da olduğunu söyleyebiliriz.
    Bakalım bu yeni dizilerin hangileri reyting kurbanı olacak ve erken final yapacak yada reytingleri alt üst ederek tutunmayı başaracak?
    Yakın bir zaman da kanal d ekranların da yeni başlayacak dizilerden biri de "vatanım sensin" olacak. Berguzar Korel ve eşi Halil Ergenç aynı dizi de buluşarak dikkatleri daha dizi başlamadan çekmeyi başardı.

Merakla beklenen dizi hakkın da genel bilgilere yer veriyoruz. Vatanım sensin dizi konusu ve daha fazlası ile birlikte fragmanı sizlerle...

vatanim-sensin-oyunculari-konusu-kadrosu.jpg

O 3 medya yapımcılığında Kanal D için yeni bir dizi projesine daha imzalar atıldı. Vatanım Sensin isimli yeni dizi Ne Zaman Yayınlanacak? Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çiftinin paylaşacağı dizide karı koca ekranlarda birlikte olacaktır.

vatanim-sensin-dizisi-oyunculari-konusu-nerede-cekiliyor.jpg

Kanal D için hazırlanan yeni dizi Vatanım Sensin Kasım ayı için imzalar atıldığı yönünde haberler geliyor. Vatanım Sensin dizisinin oyuncu seçimleri büyük bir titizlikle gerçekleştirilirken çok ses getirecek bir dizi olduğu sosyal medyada dolaşan haberler arasında.
    O 3 medya Türkiye piyasasına Gecenin Kraliçesi ile hızlı bir giriş yaparak son zamanlarda isminden sıkça bahsettirdi. Vatan Sevgisi dizisinin senaryosunu Necati Şahin ve Nuran Evren Şit kaleme alıyorlar.
    Çekimlerine Ekim ayında başlanacak olan Vatan Sensin İstanbul, İzmir ve Ege bölgesinin çeşitli semtlerinde özel çekim alanları oluşturulmaya başlanmış.

Vatanım Sensin Nerede Çekiliyor?

İzmir’in yaşadığı işgal dönemini ekranlara yansıtılacak sahnelerin çekimleri İstanbul yakınlarında kurulan büyük plato ve İzmir, Ayvalık gibi dönemin dokusunu yaşatacak alanlarda çekimler başladı. Çekimlerin İzmir ve Ayvalık’daki çekimleri tamamlandı. Dizi sezon boyunca İstanbul yakınlarında ki platoda çekimlerini sürdürecektir.

Vatanım Sensin Konusu

Balkan Harbi ve İzmir’in işgal dönemini konu alan dizide hem vatanı hemde aşkı uğruna savaş veren bir askerin hayatını anlatmaktadır.
    Kimin kahraman kimin hain olduğunun asla ilk bakışta anlaşılmayacağı savaşta parçalanmış ailenin tekrardan bir araya gelmesi anlatılacak.
    Kiralık Aşk 56. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 14 Ekim Cuma Nette İlk Hemen izle
    Kiralık Aşk 56. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 14 Ekim Cuma Nette İlk Hemen izle
    Bir tarafta Vatan mı, ailen mi? sorusuyla imtihan edilecek Yüzbaşı Cevdet’in, diğer tarafta ise Cevdet’e olan sevgisiyle sınanacak olan Azize’nin hikayesini konu alacak.

Vatanım sensin fragman

ecrinertugrul bunu beğendi.
Vatanım sensin dizi oyuncuları ve konusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seyit ve Sura Dizi Konusu ve Oyuncuları

Seyit ve Sura Dizi Konusu ve Oyuncuları

seyit ve sura ne zaman başlıyor, seyit ve sura dizi konusu, seyit ve sura dizi oyuncuları Star tv ekranların da çok yakın da başlıyacak olan çok iddialı bir dizi geliyor. Başrollerini Kıvanç Tatlıtug ve Farah Zeynep Abdullah tarafından oynayacak dizi daha başlamadan birçok kişinin ilgi odağı oldu. Sizlere dizinin konusu ve kadrosu hakkında genel bilgilere geçiyoruz. Yapımcılığını Ay...
  2. Üç Arkadaş Dizi Konusu ve Oyuncuları

Üç Arkadaş Dizi Konusu ve Oyuncuları

üç arkadaş dizi oyuncuları, üç arkadaş dizi konusu, üç arkadaş ne zaman başlıyor, üç arkadaş hangi kanalda Yeni yayın döneminin başlaması ile birlikte televizyon kanalları birbiri ardına yepyeni dizilerini izleyicisi ile buluşturmaya devam ediyor. ATV ekranların da çok yakın da başlayacak yeni dizilerden biride "üç arkadaş" Dizinin fragmanları şu sıralar atv kanalında oynamaya...
  3. Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

kertenkele dizisi hangi kanalda, kentenkele dizi oyuncuları, kertenkele ne zaman başlıyor, kertenkele dizi konusu ATV ekranların da çok yakın da başlayacak olan"Kertenkele" dizisi izleyicisi ile buluşmak için artık gün sayıyor. Kertenkele dizisinin oyuncuları ve konusuna gelince; Profesyonel bir hırsızın sahte imam iken yaşadığı gerçek aşkın hikâyesi… İstanbul gecelerinin iflah...
  4. REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

reaksiyon dizisi konusu,reaksiyon dizisi oyuncuları kimdir,reaksiyon dizisi yönetmeni,reaksiyon dizisi konu özeti,reaksiyon dizisinin kadrosu,reaksiyon dizisi hakkında bilgiler Star tv’de yeni sezonda yayınlanan “Reaksiyon” dizisinin konusu ve oyuncuları.Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun senaryosunu yazmayı bırakmış ve Pana Film’deki ortaklıklarından ayrılmıştı. Yeni...
  5. Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

unutamadım dizisi ne zaman başlıyor,unutamadım hangi kanalda,unutamadım oyuncuları,unutamadım dizi özeti Gold Film’in yapımını üstlendiği Unutamadım filmi yakında Star Tv ekranlarında olacak. Gold Film yapım şirketinin sahibi olan Faruk TURGUT verdiği demeçte Emrah’ın Kaymakam olarak rol alacağı filmin oyuncu çekimleri ve senaryosu hazır dedi. Unutamadım filmi yakında çekimlere Milas’ta...

Sayfayı Paylaş