gebe
  1. musa

musa Forum Okuru

vatanimi cok ozledim odru yu cok ozledim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında musa tarafından paylaşıldı.

ordu yu cok ozledim gulyali ozledim istanbulu cok ozledim Ankara yi ozledim anitkabri ATATUK u ozledim turkey cumurhriyetimi ozledim ATATUK um kurdugu ulkemi ozledim ben topragimi cok ozledim AUSTRALIA SYDNEY

vatanimi cok ozledim odru yu cok ozledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cok cok cok şık gece Elbiseleri....

Cok cok cok şık gece Elbiseleri....

gece elbiseleri gece elbisesi şık elbiseleri şık elbiseler kıyafetleri Birbirinden şık birbirinden güzel gece elbise modellerini görmeden elbise almayın arkadaşlarım. İŞTE MODELLERİMİZ.. Nasıl şölendi ama dimi arkadaşlarım... DİĞER MODELLERİMİZE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN
  2. ozledim......

ozledim......

ben demistim ya turkle evliyim o turkiyede calisinca sadece ara sira gelebiliyor anlayacaginiz 2 ay burda 2 ay orda cok zor oluyor cok ozluyorum onu cocuk olduktan sonra daha da zor oldu o gittikten sonra bebis baya bir uzuluyor babasini istiyor ama insaAllah az kaldi ve bir senede evimiz biter ve bu hasrette biter.biktim artik dayanamiyorum...cok agir gelmeye basladi onna da zor geliyor...
  3. cok mutsuzum

cok mutsuzum

çok mutsuzum melekler aranızda yeniyim derdimi kimselere anlatamıyorum. sizler yardımcı olun lütfen en azından dinleyin beni :( nişanlımla 4 bucuk senedir birlikteyiz ve 6aydır nişanlıyız nişanlımın beni aldattıgını hissediyodum süpheleniyodum ve süphelerim dogru cıktı.vodafon hat kullanıyoruz ve wodafondan hat detaylarına bakabiliyosunuz :( ben ordan görüşmelerini inceledim kızlarla...
  4. cok kötüyümmm

cok kötüyümmm

melekler ben dogumumu fransada yapcam ama malesef eşim yanımda olamıyacak bunu bugun ogrendik cok kotu olduk oturup agladık ben onsuz napacamm nasıl sevınecem yaaaaaaaaa:18::18::18::18::18::18: ben olmasamda yuregım senle dedi bana offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Sayfayı Paylaş