gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

vay başıma gelenler vay

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

herşeye maydonoz renesmenin başına gelenler küçükken bekar amcamın odasına girdim ve ortalığı iyice karıştırdım bir dergi buldum defter sanıp bir açtım ki ne göreyim.artık siz anladınız:uhh:

vay başıma gelenler vay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vay Anam Vay

Vay Anam Vay

Sorma, derdin nedir diye sorma! Gel, gör halimi gör de anla! Azar azar içim, yanar durur o biçim Öl desen ölürüm onun için... Çok seviyorum hem de çok Tam kalbime geldi ok Delisiyim o canına yandığımın Vurgunuyum, haberi yok Yok derdime çare yok Tam kalbime geldi ok Kölesiyim o canına yandığımın Vurgunuyum, haberi yok Vay anam vay halime Vay anam vay! Dışı eli yakar, içi beni...
  2. Tarkan - Vay Anam Vay

Tarkan - Vay Anam Vay

Sorma, derdin nedir diye sorma Gel gör halimi gör de anla Azar azar içim Yanar durur o biçim Öl dese ölürüm onun için Çok seviyorum hem de çok Tam kalbime geldi ok Delisiyim o canına yandığımın Vurgunuyum haberi yok Vay Anam Vay halime Vay Anam Vay Dişi eli yakar içi beni Dile kolay Söndü havam fiyakam Menziline gireli Şimdi sabahı zor ediyorum geceleri Azar azar içim Yanar durdur o biçim...
  3. Vay Obama vay

Vay Obama vay

Başkanlığa doğru yelken açan Obama Ermeni oylarına göz dikti. Şirin görünmek için Erivan büyükelçisini sıkıştırdı. ABD'de Ermeni tezlerini savunan Demokrat Parti'nin başkan adayı Senatör Barack Obama'nın yazılı sorularını yanıtlayan Başkan George W. Bush'un Erivan büyükelçisi adayı Marie Yovanovitch, Obama'nın ısrarlı ifadelerine karşın, 1915 olaylarını "soykırım" olarak...
  4. Vay Başima İlahisi

Vay Başima İlahisi

Işte girdin mezara atıyorlar toprağın feryat etsen duyulmuyor kabirden o yerden vay başınavay başına topraklar senin başına ismini yazmışlar senin mezarında ki taşına kime kalmış kime dünya mal mülk hepsi hepsi rüya gel geçirme ömrü boşa çevir yüzün mevlaya

Sayfayı Paylaş