gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

vay haline

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: vay haline
    ayyyyy...bunlar ne aman allahım...allah radım etsin hakikaten.emeğine sağlık canım.

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: vay haline

yazık ya.....sonunu dusunemıyorum ..emegıne saglık

vay haline konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vay Anam Vay

Vay Anam Vay

Sorma, derdin nedir diye sorma! Gel, gör halimi gör de anla! Azar azar içim, yanar durur o biçim Öl desen ölürüm onun için... Çok seviyorum hem de çok Tam kalbime geldi ok Delisiyim o canına yandığımın Vurgunuyum, haberi yok Yok derdime çare yok Tam kalbime geldi ok Kölesiyim o canına yandığımın Vurgunuyum, haberi yok Vay anam vay halime Vay anam vay! Dışı eli yakar, içi beni...
  2. Tarkan - Vay Anam Vay

Tarkan - Vay Anam Vay

Sorma, derdin nedir diye sorma Gel gör halimi gör de anla Azar azar içim Yanar durur o biçim Öl dese ölürüm onun için Çok seviyorum hem de çok Tam kalbime geldi ok Delisiyim o canına yandığımın Vurgunuyum haberi yok Vay Anam Vay halime Vay Anam Vay Dişi eli yakar içi beni Dile kolay Söndü havam fiyakam Menziline gireli Şimdi sabahı zor ediyorum geceleri Azar azar içim Yanar durdur o biçim...
  3. Namaz Kılmayanın Vay Haline...!!! (mutlaka okuyun)

Namaz Kılmayanın Vay Haline...!!! (mutlaka okuyun)

namaz kılmayanın 15 cezası namaz kılmayana 15 ceza kılmamanın ahiretteki cezası İNŞAALLAH, ALLAH C.C. ve Rasûlu’nün (S.A.V.) emir ve yasaklarına körlerden ve hafife alanlardan olmayız. Ayrıca şeytanın, buradaki emir ve yasakları okumanızı, amel etmenizi engellemesine veya bu emirleri hafife almanız için uğraşmasına izin vermeyin. Bu şeytanın muhtemel hilelerindendir) (Bu yazıdaki Hadislerin...
  4. Vay Obama vay

Vay Obama vay

Başkanlığa doğru yelken açan Obama Ermeni oylarına göz dikti. Şirin görünmek için Erivan büyükelçisini sıkıştırdı. ABD'de Ermeni tezlerini savunan Demokrat Parti'nin başkan adayı Senatör Barack Obama'nın yazılı sorularını yanıtlayan Başkan George W. Bush'un Erivan büyükelçisi adayı Marie Yovanovitch, Obama'nın ısrarlı ifadelerine karşın, 1915 olaylarını "soykırım" olarak...
  5. vay başıma gelenler vay

vay başıma gelenler vay

herşeye maydonoz renesmenin başına gelenler küçükken bekar amcamın odasına girdim ve ortalığı iyice karıştırdım bir dergi buldum defter sanıp bir açtım ki ne göreyim.artık siz anladınız:uhh:

Sayfayı Paylaş