gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

vayy bee numaraya verilen paraya bak sen:)

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Katar'da düzenlenen müzayede ile bir telefon numarası rekor fiyata satılarak Guiness Rekorlar Kitabı'na girdi. Katar Telekom tarafından satılan 666 66 66 numaralı telefonu 2,75 milyon dolara satın alan kişinin adı açıklanmadı. Rekor fiyatın geçen yıl gerçekleştiği, önümüzdeki yıl Rekorlar Kitabı'na gireceği belirtildi.
    Daha önceki rekor 8888 8888 numaralı hattın satışının gerçekleştiği Çin'e aitti. Çin'deki hat 480 bin dolara satılmıştı. Katar Telekom'un Yönetim Kurulu üyesi Adil el Mutava, Katarlılara yönelik kampanyalar düzenlediklerini, bu şekilde bir satışın gerçekleşmesinin de kendilerini gururlandırdığını söyledi.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: vayy bee numaraya verilen paraya bak sen:)
    vay be bi numara için bu kadar verilirmi yani üzüldüm bak :( faydalı hayırlı bir kuruma vermezler böyle absült işlerle uğraşırlar

3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

vayy bee numaraya verilen paraya bak sen:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vayy şirinlere bak sen:)))

vayy şirinlere bak sen:)))

şirin baba! şirin baba! yok uykucuyu uyandır, yok unutkana hatırlat, yok öfkeciyi sakinleştir, yok obura diyet programi yaz... şirinlik mi bıraktınız insanda be --------------------------------------------------------------- -şirin baba kendime yeşil etek diktim güzel olmuş mu? -olmamış -neden? -konsepte aykırı. ------------------------------------------------------------------ şirin...
  2. ineklere bak beee:):)

ineklere bak beee:):)

ineklere bak :hhh::hhh: :hhh::hhh: :hhh::hhh: :hhh::hhh: :hhh::hhh:
  3. kalemden avize vayy bee

kalemden avize vayy bee

bu avizenin uzerindeki çubuklar kalem melişler degişikkk biraz uçuk bir tasarım olsada güzel durmuş açıkçası hiç abes kaçmamış bence bir de siz bakın...
  4. Erkekçe Sözlük:) vayy bee :))

Erkekçe Sözlük:) vayy bee :))

Birbirimizi görüyoruz: Erkeklerin sözlüğünde, birbirimizi görmeye başladık demek bir süredir birlikteyiz demektir. Bu kelimeyi kullanmaları onların başka kızları da görmelerini engellemez. Flört ediyoruz: Bu cümle, birbirimizi görüyoruz durumundan biraz daha ileri boyutta olduklarını anlatır. Diğer kızlarla görüşmesini engellemeseniz bile, onlara oranla ilerisi için daha şanslı olduğunuz...

Sayfayı Paylaş