gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

vayy şirinlere bak sen:)))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şirin baba! şirin baba! yok uykucuyu uyandır, yok unutkana hatırlat, yok öfkeciyi sakinleştir, yok obura diyet programi yaz... şirinlik mi bıraktınız insanda be --------------------------------------------------------------- -şirin baba kendime yeşil etek diktim güzel olmuş mu?
    -olmamış
    -neden?
    -konsepte aykırı.
    ------------------------------------------------------------------
    şirin baba, bişiy sorcam ama kızmıycan?
    -sor, yavrucum?
    -ya sana neden şirin diyolar, bi yumuşaklık mı söz konusu yoksa?
    -nerden çıkarıyosun kızım bunları?
    -bilemiyorum yani, bi şirin anne ek*** mesela, ayrıca nedir bu kırmızı tutkusu?
    -töbe, töbe
    -------------------------------------------------------------------
    -şirin baba, güçlü şirin yeşil oldu!
    -sarılık geçiriyo normaldir.
    ----------------------------------------------------------------------
    -şirin baba ben artık çiçek toplamak istemiyorum!
    -demek emekli olmak istiyorsun?
    -evet emekli olunca 'emekli kadinlar dernegi kuracagim'
    -hımm tabi cok üyeniz olur.
    ----------------------------------------------------------------------
    -şirin baba saçlarımı boyattım güzel olmuş mu?
    -olmuş olmuş da, keşke maviye boyatmasaydın be şirinem.

vayy şirinlere bak sen:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vayy bee numaraya verilen paraya bak sen:)

vayy bee numaraya verilen paraya bak sen:)

Katar'da düzenlenen müzayede ile bir telefon numarası rekor fiyata satılarak Guiness Rekorlar Kitabı'na girdi. Katar Telekom tarafından satılan 666 66 66 numaralı telefonu 2,75 milyon dolara satın alan kişinin adı açıklanmadı. Rekor fiyatın geçen yıl gerçekleştiği, önümüzdeki yıl Rekorlar Kitabı'na gireceği belirtildi. Daha önceki rekor 8888 8888 numaralı hattın satışının gerçekleştiği...
  2. Şirinlerden Diyaloglar

Şirinlerden Diyaloglar

Şirin baba! şirin baba! yok uykucuyu uyandır, yok unutkana hatırlat, yok öfkeciyi sakinleştir, yok obura diyet programi yaz... şirinlik mi bıraktınız insanda be ------------------------------------------------------------ -şirin baba kendime yeşil etek diktim güzel olmuş mu? -olmamış -neden? -konsepte aykırı. ------------------------------------------------------------------ şirin...
  3. Şirinler Bershka’da!

Şirinler Bershka’da!

Bershka 2012 tshirt modelleri modası kış modelleri hakkında herşey burada. Az-çok modadan anlayan birisi olaran Bershka hakkında şunu söyleyebilirim; "Genç ruhundan anlayabilen nadir markalardan." Evet evet yanlış değil, gerçektende biz gençlerin modasına ayak uyduruşu tüm modaseverlerin gözünden kaçmıyor. En basit örneğiyle geçtiğimiz yılki koleksiyonu ele alalım. Hakkını vermek...

Sayfayı Paylaş