gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Vazelin ile parlak dudaklar

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

vazelin dudak dudaklara vazelin
    İlginç bir tespit ilk kez duydum.:)

Pek kalıcı olmayan dudak parlatıcılarının yerine, dudaklarınıza vazelin sürün. Hem parlaklık daha kalıcı olacak, hem de dudaklarınız yazın güneşinden, kışın da soğuğundan korunmuş olacak

Vazelin ile parlak dudaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dudaktan Kalbe Aslı Tandoğan ( Lamia ) ile röportaj

Dudaktan Kalbe Aslı Tandoğan ( Lamia ) ile röportaj

dudaktan kalbe oyuncuları isimleri aslı tandoğan hayatı aslı tandoğan ın hayatı dudaktan kalbe lamia asli tandogan et son mari Dudaktan Kalbe' dizisinin oyuncusu Aslı Tandoğan aralık ayında vizyona girecek olan 'Kabadayı' adlı sinema filmi için heyecanlı. Genç oyuncu, İsmail Hacıoğlu ile Ceyda Düvenci'nin ayrılıklarına kendisinin sebep olduğu haberini de yalanlıyor ve "Onlar benim...
  2. Hydroderm First Impression Lips ile güzel dudaklar

Hydroderm First Impression Lips ile güzel dudaklar

hydroderm dudak dolgunlaştırıcı hydroderm hydraderm dudak dolgunlaştırıcı Hydroderm First Impression Lips seti ile dudaklarınız üç adımda genç, pürüzsüz ve daha dolgun... Pratik ve etkili cilt bakımında patentli kolajen teknolojisi ile yeni bir dönem başlatan Hydroderm’ in mükemmel bakım isteyenler için geliştirdiği “Hydroderm First Impression Lips” seti nemlendirici, onarıcı ve...
  3. Sirke ile Yumuşak Ve Parlak Saçlar

Sirke ile Yumuşak Ve Parlak Saçlar

sirkeyle saç bakımı yumuşak ve parlak saçlar için parlak saçlar için sirke saçı sirkeyle yıkamak saçları sirke ile yıkamak Arkadaşlar saçınızı yıkadıktan sonra bir tasa sıcak su ve içine 2 veya 3 damla kadar sirke koyun saçınız hem parlak hemde saç kremi sürmüş gibi yumuşacık olucaktır. Merak etmeyin saçlarınız sirke kokmaz ben kendime uyguluyorum ve çok memnununm...:)
  4. Vazelinin Faydaları

Vazelinin Faydaları

Vazelinin 5 Faydası vazelinin faydaları Şu anda piyasada bulunan kozmetiklerden önce annelerimizin kullandığı tek yumuşatıcı olan vazelinin faydalarını biliyor musunuz melekler ? Kullanmakta fayda var diyoruz ve yazımıza geçiyoruz :) İşte vazelinin 5 faydası; 1. Sert noktaları yumuşatmak için : Çatlamış veya sertleşmiş olan dudaklara, dirseklere, ayak topuklarına sürerek masaj yapmak o...
  5. Dudak Hastalıkları ve Bakımı İle İlgili Bilgiler

Dudak Hastalıkları ve Bakımı İle İlgili Bilgiler

dudak hastalıkları, dudak hastalıkları nelerdir, dudak bakımı Sevgili melekler, yüzümüzün en önemli kısımlarından biri olan dudaklarımız da bakım ister. Genelde bakımı gözardı edilen ve pek önemsenmeyen dudaklarımızın da bazı sağlık sorunları olabilir. Doğumsal ve sonradan edinilen bu rahatsızlıkların neler oldukları hakkında sizlere bilgi veriyor, dudak bakımının nasıl yapılacağı hakkında...

Sayfayı Paylaş