gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Vazgec Benden...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

vazgeç benden benden vazgeç [​IMG]

Ben gönlümü sana verdim ama
    Sen gittin ah kaldın uzaklarda
    Gün geldi başucunda bahar oldum
    Sense ah güzü sevdin durdun

Aman be aman be
    Ben bittim artık bana dönsen de
    Yapamam dönsen de artık olmaz seninle

Aman be aman be
    Acıyı öptüm durdum sen diye
    Artık yok bu işkence kaldım kendimle
    Vazgeç benden git artık gelme

alıntı

Vazgec Benden... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vazgeç

vazgeç

Vazgeç gönlüm ondan o ellerin artık Bırak artık yüreğim O artık senin değil Senin yorganında yastığında duvarlar artık GİDEN GİTSİN AĞLAMAK NEYE YARAR... :(
  2. Vazgeçtim! Benim geçmişte kalan; yaram!

Vazgeçtim! Benim geçmişte kalan; yaram!

vazgeçtim yazıları geçmişte kalan oyunlar . Bir vazgeçiş öyküsü bu.. Dinle! Sevdiğim.. Canını canıma kattığım senden, Uğrunda herşeyi hiç yapabiliceğim senden, Vazgeçiyorum.. Cam kırıklarıyla dolu bir yolda, yalınayak yürümek gibi yokluğuna alışmak.. Tam acıya direniyorum derken, Batan her yeni parçayla sımsıkı sardığın o yaraların - bir daha asla yaralanmam derken - Tekrar...
  3. Vazgeçtim

Vazgeçtim

Vazgeçtim Kaç gece yatağımda uykusuz, Bir oyana bir bu yana dönüp durdum. Görmek için düşümde hayalimde, Duymak için sesini. Kaç kere ellerim uzandı telefona. Aşkı oyun bilirdin sen,aklıma geldi. VAZGEÇTİM Gezip durdum perişan halde, Kah sahillerde,kah cadde boylarında. Hayal kurup sen diye, Ağaçlara dağlara taşlara sarıldım. Elleri güldürecektim halime, İhanetin aklıma geldi. VAZGEÇTİM...
  4. Ah! Benim hercai yüreğim... Vazgeç bu sevdadan...

Ah! Benim hercai yüreğim... Vazgeç bu sevdadan...

Ah! Benim hercai yüreğim... Vazgeç bu sevdadan... Kaç kere umut sofrasına oturup, her seferinde boynunu bükerek sessizce aç kalktın? Uslanmadın mı? Sen ne zaman bu konuda hayal kursan gerçekler o hızla kaçtı senden. Umutsuz yaşamak nedir hala öğrenemedin! Ne kaldı ki, ne kaldı ki hayal ediyorsun... Dokunduğun yürek artık çok değişti kabul et. Gri ve ışıklı bir gecenin pencerene...

Sayfayı Paylaş