gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Vazgeçemediğimiz renk siyahın şıklığı

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Vazgeçemediğimiz renk siyahın şıklığı

canım ben bunu seçtım..hepsı çok guzel ama..ben bunu çok begendım..teşekkurler

Vazgeçemediğimiz renk siyahın şıklığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekorasyonda Siyah Şıklığı

Dekorasyonda Siyah Şıklığı

Dekorasyonda genellikle açık renkler kullanılılır ama siyahın asaleti zerafeti herzaman başkadır...Siyah rengi seviyorsanız ve evinizdede kullanmaktan yanaysanız tam size göre siyah simsiyah mobilya örnekleri... Dekorasyonda siyah objelerle eviniz çok daha şık görünecek :tik:
  2. Ev dekorasyonunda renklerin şıklığı

Ev dekorasyonunda renklerin şıklığı

Renk cümbüşü ile evinizin şıklığına şıklık katmak mı istiyor sunuz? O halde size bir kaç örnek fikirler sunalım Melek'ler.
  3. Vazgeçemediğimiz Küçük Siyah Elbiseler.....

Vazgeçemediğimiz Küçük Siyah Elbiseler.....

Siyah Elbise Modelleri Küçük Siyah Elbiseler Küçük siyah elbiseler dolabımızın olmazsa olmazıdır. Düğünden, iş yemeğine kadar her yerde kullanabileceğiniz siyah elbiselerinizi babetlerle iş yerinde, topuklularla düğünlerde giyebilirsiniz.İşte sizlere en güzel siyah elbise modelleri...
  4. Melekler kıyafetlerinizde vazgeçemediğiniz renkleR

Melekler kıyafetlerinizde vazgeçemediğiniz renkleR

BUGÜNKÜ KONULARIMIZA GİYİMDEN BAŞLADIK. HAZIR GİYİM KONUSU DEMİŞKEN GARDOLAPLARIMIZI EN ÇOK HANGİ RENK DOLDURUYOR GENELDE ASİL SABİT RENKLER VAZGEÇİLMEZİMİZDİR.AMA BAKLIM SİZLER NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ...... SİYAH ,BEYAZ,KIRMIZI PASTEL RENKLER....

Sayfayı Paylaş