gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vazgeçen Ben Değilim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir yalan ayırdı bizi Yanındaki başka biri Gözlerinden anlıyorum
    Seviyorsun belli

Ayrı kalamam ben asla
    Yüreğim dayanmaz buna
    Gidersen hesap sorar
    Yarınlarım sana
    Acı verir bana herşeyin
    Sonum olur inan gidişin
    Bırakırsan yok olurum
    Parçalanır bedenim
    Aldatılmış duygularla
    Karmaşık oyunlarla
    Sahte bir dünya kurdun
    Şimdi sen bana

Vazgeçen ah ben değildim
    Sonuna kadarda direndim
    Yalan yanlış bu sevdayı
    Senle yaşadım tükendim

Söz: Berna Peker
    Müzik: Soner Kıvanç

Vazgeçen Ben Değilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldattığın Ben Değildim ki..........

Aldattığın Ben Değildim ki..........

Aldattığın Ben Değildim ki.......... Bunlar doğru değil diye bağırmak, hatta karşısındaki adamı parçalamak istedi, hem de tek tek her zerresine ayırarak..olmazdı ama yapamazdı ki... Salon etrafında döndü, döndü, döndü... Başka biri vardı demek, bunca yıllık emek başka tenin çekiciliğine kurban edilmişti demek... Ya benim sevgim, ya benim aldanmışlığım... Çok güvendiği adam ne kadar kolay...
  2. Hakan Peker - Vazgeçen Ben Değildim

Hakan Peker - Vazgeçen Ben Değildim

Bir yalan ayırdı bizi yanındaki başka biri Gözlerinden anlıyorum seviyorsun belli Ayrı kalamam ben asla yüreğim dayanmaz buna Gidersen hesap sorar yarınlarım sana Acı verir bana herşeyin sonum olur inan gidişin Bırakırsan yok olurum parçalanır bedenim Aldatılmış duygularla karmaşık oyunlarınla Sahte bir dünya kurdun şimdi sen bana Vazgeçen ah ben değildim sonuna kadarda direndim Yalan yanlış...
  3. çip değilim ben:):)

çip değilim ben:):)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ben değil burcum kızıyor

Ben değil burcum kızıyor

Burçlar yaşamımızın bir parçası haline geldi.Yeni tanıştığımız birine ilk oalrak adını sorardık şimdiler de burcun ne diye soru sorarak tanışıyoruz:D:D:DSizin için önemlimi burçlar bu kadar bilmiyorum ama ben fazla üstüne düşmem böyle konuların.Burcum oğlak benim arada okurum gazete de yada sitemizde ki günlük burç yorumlarından bakarım o kadar.O kadar dı diyeyim:DÇünkü şu aralar bira takıntı...

Sayfayı Paylaş