gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vazgeçilmerz saç bantları geri döndü

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Blair Waldorf saç bantları 2012 saç bandı modelleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bir kaç sezondur modasını yitirmiş olan saç bantları yeniden döndü... Gençlerin favori dizisi olan Gossip Girl'ü seyredenler hatırlayacaklardır ki ana karakterlerden Blair Waldorf için saç bantları vazgeçilmezdir. Modaya da yön veren dizi de saç bantlarına oldukça gönderme yapıldı. Şimdilerde ise birçok ünlünün saç bantlarını kullandıklarını görüyoruz. Saç bantlarının modaya geri dönmesiyle bu yaz oldukça renkli geçecek gözüküyor Melek'lerim. Biz de modaya yön verene ve kıyafete şıklık katan yeni saç bandı modellerini sizlerin beğenisine uzun lafın kısası diyor ve sunuyoruz. :)

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bende çok seviyorum saç bantlarını bu yaz da rengarenk saç bantları alıp havama hava katmak istiyorum :D:D ayrıca bu saç bantlarıda çok güzeller :D:D

Vazgeçilmerz saç bantları geri döndü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. püskül geri döndü

püskül geri döndü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. eşarp modası geri döndü

eşarp modası geri döndü

Su geçirmeyen akıcı bir kumaş, doğanın tüm renkleri ve sezonun ön plana çıkan desenleri ile Pierre Cardin eşarpları, sizi seçkin bir tarzın temsilcisi olmaya davet ediyor. Tarih boyunca kadın zerafetinin sembolü olan eşarp, Pierre Cardin’in modern yorumuyla yeniden hayatımıza giriyor. Modaya yön veren markalardan Pierre Cardin, klasik bir tarzın çağdaş tasarımlarla harmanlandığı 2006 eşarp...
  3. Kaçtığı hapise geri döndü

Kaçtığı hapise geri döndü

Bulgaristan'da hapisten kaçan bir mahkum, hapishane arkadaşlarını özlediğini söyleyerek cezaevine geri döndü. Hırsızlıktan mahkum Vassil İvanov, "Artık tahammül edemiyorum. 9 sene yattıktan sonra dışarıda bir hayat sürmeye alışamadım. Buradaki arkadaşlarımı özledim. Özgür bir adam olarak çok zavallıydım" diyerek, yetkililerden "cezaevine geri alınmasına izin vermelerini"...
  4. Saç bantları..

Saç bantları..

Melişlerim birbirinden güzel saç bantları burda:)
  5. Saç Bantları

Saç Bantları

Saç Bantları Yabancı Ünlüler'den Saç bandı modası..

Sayfayı Paylaş