gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Vazgeçilmez beyazlar!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Beyaz elbiseler, beyaz elbise modelleri, 2011 modelleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Masumiyetin rengi beyazlar bu sene de favoriler arasında melekler. Yaz ayları için uygun bir renk olduğu için tercih eden kişi sayısıda oldukça fazla.

ebru58 ve tavuk_kavurma bunu beğendi.
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Off bu beyaz elbiseler yok mu beni bitiriyo yaa :)
    Çok güzeller :)

3. melda89

melda89 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet çok güzeller :) ama çok çabuk kirleniyor dikkatli olmak lazım

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Beyaz bazen masumluktan çıkıp kadını çekici hale getirebiliyor özelliklede bronz tende bu arada kıyafetler hoş canımm ellerine sağlıkk

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çitosa katılıyorum :D

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  7. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    hepside çok hoş, teşekkürler. Beyazı çok severim.

Vazgeçilmez beyazlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekorasyonun vazgeçilmezi

Dekorasyonun vazgeçilmezi

Dekorasyonun vazgeçilmezi Ev dekorasyonunun vazgeçilmez tamamlayıcıları olan aksesuarlar, her zaman gözde unsurlar olarak önemlerini koruyor. Önemli olan, onları belli bir amaca yönelik olarak doğru ve işlevsel kullanmak. Bunun yanı sıra evde var olan ve artık kullanmadığınız çeşitli objeleri, tarzlarını değiştirerek, boyayarak ve farklı amaçlara yönelik olarak kullanabilir, böylece yeni ve...
  2. Yazın Vazgeçilmezi Beyaz

Yazın Vazgeçilmezi Beyaz

Saflığın, masumiyetin ve zerafetin rengi beyaz aynı zamanda yaz aylarının vageçilmez rengidir...Ayakkabıdan çantaya, etekten bluza pantalona her bayanın dolabında mutlaka beyaz bir giysi vardır...Buyrun size en şık beyaz kıyafetler :tik:
  3. Vazgeçilmezimsin...

Vazgeçilmezimsin...

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam... Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam... Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp, bana baktığını hissediyorsam... Ve bu beni her gün hep aynı şekilde...
  4. Yazın Vazgeçilmezi Beyaz Pantalonlar Nasıl Giyilir

Yazın Vazgeçilmezi Beyaz Pantalonlar Nasıl Giyilir

beyaz pantolonun altına nasıl ayakkabı giyilir beyaz ceket içine ne giyilir pantolon altına ayakkabı pantolonun üstüne ne bayan pudra rengi pantolon Her yaz bayanların vazgeçilmezi olan beyaz pantolanlar 2010 yılı yaz sezonundada yine gözde... Zariflik ve şıklığı bir arada sunan beyaz pantolon nasıl giyilir sorusunun yanıtı işte burda kızlar :tik: Dar paçalı, İspanyol paçalı, boru paçalı...
  5. vazgeçilmezim...

vazgeçilmezim...

Nerden geldin Nasıl oldu bilmiyorum..? VaZGeÇiLMeZiM.. aslında hep vardın.. yıllar sonra gelip yarim oldun.. aklımdan bile geçiremedğim SeVDaMDıN.. MuCiZeM oLDuN.. Gelişinle yakaladım mutluluğumu.. Sayende anlam kazandı herşey.. karanlığımdaki aydınlığım oldun.. Güneş gibi doğdun yüreğime.. AşK'LaRıN.. En GüZeLiNi.. En DeRiNiNi.. En AnLaMSıNı.. Yaşattın bana SeVGiLiM.. her güzel şeyin bi...

Sayfayı Paylaş