gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Vazgeçilmez koltuklarımız

Konu, 'Çöplük' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Bu koltuklardan kendi evime mutlaka istiyorum..Ya beyaz yada Beyaz üzerine çiçekleri olsun :) Ama yastıklarıda daha puff olsun çok şeymi istiyom yaaa.:hasta:

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller sağol

3. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmiş..canımcım inşaalah evlenince mutlu mutlu oturursunuz eşinle :D

Vazgeçilmez koltuklarımız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekorasyonun vazgeçilmezi

Dekorasyonun vazgeçilmezi

Dekorasyonun vazgeçilmezi Ev dekorasyonunun vazgeçilmez tamamlayıcıları olan aksesuarlar, her zaman gözde unsurlar olarak önemlerini koruyor. Önemli olan, onları belli bir amaca yönelik olarak doğru ve işlevsel kullanmak. Bunun yanı sıra evde var olan ve artık kullanmadığınız çeşitli objeleri, tarzlarını değiştirerek, boyayarak ve farklı amaçlara yönelik olarak kullanabilir, böylece yeni ve...
  2. Vazgeçilmezimsin...

Vazgeçilmezimsin...

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam... Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam... Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp, bana baktığını hissediyorsam... Ve bu beni her gün hep aynı şekilde...
  3. Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu)

Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu)

bihter koltuğu bihter koltugu kleopatra koltuğu bihterin bihterin koltugu Bihterin de yatak odasında kullandığı kleopatra koltuğuna oturmaya melekleriminde hakkı var diye düşündüm ve bunları hediye ettim. :)
  4. vazgeçilmezim...

vazgeçilmezim...

Nerden geldin Nasıl oldu bilmiyorum..? VaZGeÇiLMeZiM.. aslında hep vardın.. yıllar sonra gelip yarim oldun.. aklımdan bile geçiremedğim SeVDaMDıN.. MuCiZeM oLDuN.. Gelişinle yakaladım mutluluğumu.. Sayende anlam kazandı herşey.. karanlığımdaki aydınlığım oldun.. Güneş gibi doğdun yüreğime.. AşK'LaRıN.. En GüZeLiNi.. En DeRiNiNi.. En AnLaMSıNı.. Yaşattın bana SeVGiLiM.. her güzel şeyin bi...
  5. Vazgeçilmez beyazlar!

Vazgeçilmez beyazlar!

Beyaz elbiseler, beyaz elbise modelleri, 2011 modelleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Masumiyetin rengi beyazlar bu sene de favoriler arasında melekler. Yaz ayları için uygun bir renk olduğu için tercih eden kişi sayısıda oldukça fazla.

Sayfayı Paylaş