gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

vazgeçilmez tayt-çizme kombinler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

vazgeçilmez tayt (çorap)-çizme kombinler tayt kombinleri taytlı kombinler tayt ve çizme çizme
    Son yıllarda tayt ve çizme ile çok güzel kombinler yaratılıyor sokaktada bolca görme imkanı da var ben hiç kullanmamış olsamda çok beğendiklerim olabiliyor meraklıları için güzel kombinler meleklerim.

Son düzenleme: 30 Aralık 2009
  2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar tayt değil çorap

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ikinci tayt canım zaten taytı giyince çoraptan ne farkı kalıyo ki zaten yok .Daracık oluo çoğu insanda tayt die çorap alıyoo

4. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    e tabi ama çorap daha ince

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    harika gerçekten...ahh bide topuklu giyebilsem:)

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bu yılın modasıydı ben tayt giymeyi fazla sevmiyorum ben bu tarz tunik elbiseleri çorapla giydim ve hernekeadar herkes birbirinr benzesede bence cogu insanda güzel durdular... paylaşım için sağol...

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    E bunla çorap ama hahaha

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende istiyorum yaaa ama deri istiyorumm deri ve üstüne cizme cok güzel olur

vazgeçilmez tayt-çizme kombinler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz ve Kış Aylarının Vazgeçilmezi Kot Taytlar

Yaz ve Kış Aylarının Vazgeçilmezi Kot Taytlar

kot tayt modelleri kot taytlar tayt Yaz ve kış sezonu asla vazgeçemeyeceginiz tayt modelleri . Birde kot ile birleşince dahada inanılmaz rahat ve kullanışlı oluyor. ee modasıda hiç geçmeyeceğe benziyor.
  2. Kışın Vazgeçilmezi deri kombinleri

Kışın Vazgeçilmezi deri kombinleri

deri pantalon ceket modelleri,2015 deri kombinleri,2015 deri mont modelleri,2015 deri pantolanlar, Kış ayları genelde kadınların kombin yaratmakta zorlandığı zamanlardır , malum havalar soğuk , hem sıcak tutacak , hemde şık ve etkileyici bir tarz için doğru parçaları seçmek kış aylarında çoğu kez kararsız kalmalara yol açabiliyor. Bu kış için en iddalı ve dikkat çeken kombinleri deri...
  3. Uzun Çizme Model ve Kombinleri

Uzun Çizme Model ve Kombinleri

Kış kombinlerinin olmazsa olmazlarından uzun çizmeler oldukça soğuk ve sert geçen 2015 kışı için de ilk akla gelen giyeceklerden biri durumunda. Ürün gamındaki çeşitlilik sayesinde her türlü kıyafetle uyumlu bir türünü bulabileceğiniz 2015 uzun çizme modelleri hakkında kısa bir brifing vermek istiyoruz bu yazımızda. Az önce söylediğimiz gibi uzun çizmelerin en büyük avantajı hiçbir ortamda...
  4. 2016 Kış Tayt Kombinleri

2016 Kış Tayt Kombinleri

Uzun yıllardır her mevsim olduğu kadar kış aylarında da birçok bayanın vazgeçilmezi haline gelen tayt modelleri, günümüz de oldukça farklı tasarım ve renkler ile moda dünyasının trendleri arasın da yer almaya devam ediyor. Sizler için bu yazımız da 2016 kış bayan tayt kombin örneklerinden oluşan örnekleri sunuyoruz. Tayt modellerini kombinlerinize göre günlük ve özel günler de rahatlıkla...
  5. Rahat ve şık salaş kazak tayt kombinleri

Rahat ve şık salaş kazak tayt kombinleri

Her mevsim olduğu kadar kış ayları geldiğin de birçok bayanın giyim konusun da kurtarıcısı olan tayt modelleri, farklı şekillerle kombinlenerek hem günlük hem de özel günler de değişik şekiller de tercih edilerek kullanılıyor. Sizler için bu konumuz da kış aylarının vazgeçilmezi salaş kazak modelleri ve ona oldukça yakışan tayt kombinlerini paylaşıyorum. Salaş kazak modelleri adından da...

Sayfayı Paylaş