gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

.. Ve Ben Çok Sevdim İkimizi /..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Ilık bahar yağmurları gibi geldin yüreğime.. Hem müjde getirdin kuşlarla bana umut dolu hem ısıttın hem bereket verdin damla damla içime.. Hücremde hapsettiğim soğuk ranzalardan aldın ve kendi yüreğine koydun yüreğimi..
    Parmaklıklar ardından dünyaya bakan ve gördükleri kadarıyla yetinen 'ben'i eşsiz manzaralarla buluşturan sendin. Aşktı, sevdaydı, umuttu, gelecekti, güneşti gördüğüm manzara.. Renk renk gökkuşağı derlermiş adına, yağmurlardan fırtınalardan sonra görünürmüş.. Benim yedi rengim sendin.. Her renginde farklı duygular tattığım..

Bir rüya öyle uzun öyle kasvetli her gece her gün uyanmak için dua ettiğim.. Açıp gözlerimi aynı yerde bulup da kendimi yine kapayıp ne olur açtığımda bitmiş olsun dediğim zamanlar.. Yine ve son kez açtım gözlerimi sen vardın.. 'Kimsin' dedim 'senim' dedin.. 'seninim'.. 'Yarımsın şimdi tam olduk' dedin bir tünelden geçtik ve dağlar ardımızda kaldı sanki.. Her gece her gün kendimi düşerken gördüğüm uçurumlar geride kaldı seninle..

Meğer hep yanımdaymışsın hep bendeymişsin içimde ama korkmuşum meğer seni görmeye karanlığa alışan gözlerin kamaşmasından korktuğu gibi yüreğimde korkmuş senden ve gizlemiş seni benden.. İtmiş en derinlere çıktın işte başardın.. başardık..

Şimdi mutluysak eğer ve gülümsüyorsak her güne ve aldırmıyorsak geçen saatlere kötülükler, uçurumlar, soğuk geceler ve yalnız günler geride kaldıysa ve kattıysak yüreğimizi yüreğimize, aynı anda nefes alıp veriyorsak, gözlerimiz yalansa günahsa başkasına, bu bizim eserimiz.. Haklı çıktı bak iç sesimiz.. Sen 'ben'im ben 'sen'sin. İkimiz bir'iz. ve ben çok sevdim ikimizi..

.. Ve Ben Çok Sevdim İkimizi /.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Ben seni çok sevdim"...

"Ben seni çok sevdim"...

♥Sana Mucize Vaadetmiyorum♥ "Sana mucizeler vaadedemem ama, mucize aratmayacak kadar çok sevebilirim seni" Bir sevda masalı bu... Yazmaya henüz başlamadım... İnsan yaşarken yazamıyor bazı şeyleri, aynı kelimelerin arasında gidip geliyor.... Ne zaman yazmaya kalksam hep aynı cümleler... Onun için, yazmaya başlamadım daha...Ama bu bir masal... Bu bir sevda... Ben seni...
  2. Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

SON ALBÜMÜNÜN 4. KLİBİNİ ÇEKTİ FERHAT GÖÇER SATIŞ REKORLARI KIRAN ''ÇOK SEVDİM İKİMİZİ''ADLI ALBÜMÜNÜN 4. KLİP PARÇASINI ÇEKTİ. Ferhat Göçer 'Çok Sevdim İkimizi' isimli albümünün 4. video klibi 'Sen Söyle Hayat' isimli şarkısına klip çekti. Şarkının bestesi Bülent Özdemir' e, sözleri ise Aslı Zen Yentur' a ait. Murat Küçük yönetmenliğinde 16.mm film olarak çekilen klip müzik kanallarında...
  3. İki aşık ve ben:)

İki aşık ve ben:)

Üniversitede okuyordum aynı zamanda da çalışıyordum part time, benden hoşlanan biri vardı iş yerinden ve bir iki defa beraber kahve içmeye gitmiştik, sonra beni birgün konsere davet etti. gittim orda başka bir arkadaşı da vardı ve bizim arkadaşıyla aramızda birşeyler başlar gibi oldu, gizli gizli bakışmıştık gece boyunca, ben ortada ve etrafımda iki erkek vardı o gece:) ikisinin de ilgisinden...
  4. ben en çok sende sevdim

ben en çok sende sevdim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Ben Seni Çok Sevdim

Ben Seni Çok Sevdim

kısacası ben seni çok sevdim Ben seni çok sevdim. Martıların denize olan Tutkusu kadar... Aşk ateşi ile yanan aşıkların Türküsü kadar. Ben seni çok sevdim Soframdaki ekmek kadar, Su kadar... Ben seni öylesine sevdim ki... Güneşin Sabahları doğup, Ufuklarla Öpüşmesi kadar... Karanlıkların Aydınlıklara Dönüşmesi kadar... Ben seni çok sevdim Kalemle kağıdın Yazıp, çizmesi kadar.....

Sayfayı Paylaş