gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ve Ben Seni Seviyorum....

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

VE BEN SENİ SEVİYORUM Sevmek, yüreğindeki donmuş buz dağlarının, bir kar tanesi gibi güneşe dost olmasıdır. Ağlamaktır, hüngür hüngür boğulmaktır hıçkırıklara. Uçsuz bir duygu tünelinde hiç bıkmadan, usanmadan, yorulmadan yürümektir sevmek. Damarlarındaki al yaşama karışmış volkandır sevmek. Haykırmaktır sevmek, dağlara vuram vuram titremektir. Gülmektir, hiç sıkılmadan utanmadan çıldırmaktır, delirmektir. Dudakları çatlamış duygu çöllerine yağmur olup akmaktır sevmek. Bir beyaz güvercin gibi hasret tarlalarına süzülmektir. Şahlanmış deli tay gibi ,bir umut ışığına dört nal olup uçup ulaşmaktır sevmek. Sevmek oyuncağına sımsıkı sarılmış ürkek gözlü çocuktur. Uykusuz geceleri yıldızlarla paylaşmaktır, onlarla ağlamaktır sevmek. Sıla hasretine yanmadan, asırlara aldırmadan, yıkılmadan beklemektir. Kır çiçeğini koklamaktır hasretle, yaprak yaprak doymadan sevmek. Gözpınarından dökülmektir damla damla, nehir olup akmaktır sevmek. Fidan belli nargile çiçeğini sarmaktır hiç çözülmeden. Okşamaktır yellerde savrulan ipek saçları. Öpmektir hasretle kor ateş gibi yanan dudakları. Düşünmektir ceylan gözleri, tan yerine kavuşana dek uyuyamamaktır. Bir ümittir, bir tutkudur, yaşama hevesidir sevmek. Dağlara deryalara haykırmaktır, uğruna ölüm karanfilini koklamaktır.

VE BEN SENİ SEVİYORUM...

Ve Ben Seni Seviyorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben seni senin beni sevdiğinden daha çok seviyorum...

Ben seni senin beni sevdiğinden daha çok seviyorum...

Ne zamanı bir dakika önce geriye alabirim Ne de geleceğimi bir dakika sonra yasayabilirim En bildiğim şeyi yapmalıyım; Seni sende bir ömür boyu sevmeliyim.. Ve seni bir ömür boyu yüreğimde nefesim gibi bilmeliyim.. İnce bir çizgi kalbimde sana olan Duygularım; Ne adını koyabiliyorum bu sevdanın Ne de kendime uykusuz gecelerimi sorguluyorum Sadece tek bildiğim şeyi seni canımdan öte...
  2. Ben seni seviyorum

Ben seni seviyorum

Bittigini sandıgın yerde baslamak mı ask dedigin? Silinmis günlüklerini okumak icin cırpınması mı; yoksa hepsi bahanesi mi sevmeyi kendine ask bilen yüregin? Ben, seni seviyorum, evet! Gozlerinden suzulen yagmurları seviyorum. İcime dusen cıglıklarını… Ben, nicedir unuttugum arzuları caglayan sesini seviyorum, kesik kesik nefesini... Sıradan alelade olsa bile bana özel gülüslerini, göz...
  3. seni seviyorum ve cavapları

seni seviyorum ve cavapları

“Seni Seviyorum” : Teoride mi? Pratikte mi?. “Seni Seviyorum” : Havalardandır, Banada Oluyor Bazen.. “Seni Seviyorum” : Neden? Bende Benim Bilmediğim Birşeyler mi Gördün?. “Seni Seviyorum” : Çok Hoş… Peki Başka Ne Gibi Hünerlerin Var?. “Seni Seviyorum” : Üzülme, Zamanla Geçer.. “Seni Seviyorum” : Hadi ya Çok ilginç.. ee Sonra…. “Seni Seviyorum” : Olur, Sarayım mı Burada mı Seveceksin?. “Seni...

Sayfayı Paylaş