gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Ve hayat..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Hayat hernedense anlamını kaybetmiş benim için Minimum anlarım canlanıyor gözümde mutlu oluyorum,seviniyor,üzülüyorum Sebebini bir türlü soramadım kendime
    Neydi yaşadığım korkaktım belkide...
    Yüzleşemedim kendimle..
    Koskoca çölde önemsiz bir kum tanesi gibiyim sanki deniz beni alıp götürsün ait olduğum yere diye bekliyorum amansızca...!
    Saçmadır hayat amaçsızdır sevmeyince..
    Peki ya sevince aşk içindeyken güzel dışına çıktığında çok acı bunu anlar insanoğlu zamanla
    Geçmişe dönesi geliyor o küçük kızı bulabilmek gözlerindeki ışığı kaybetmeden yardım edebilmek için ama çok geç!
    O kız çoktan alacağını almıştır bu hayattan ve o denizin dibine batan kumlardandır
    Ait olduğu yer orasıdır artık
    Hayallerinden vazgeçer ve dalga nereye sürerse oraya gider..

2. crayzzz

crayzzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayallerinden vazgeçer ve dalga nereye sürerse oraya gider.. çok iiii bu yaa favorim

Ve hayat.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar ve hayatımıza etkisi:))

Bilgisayar ve hayatımıza etkisi:))

bilgisayar hayatımızı nasıl etkiler bilgisayarın hayatımızdaki etkisi bilgisayarın hayatımıza etkileri hayatımızdaki etkileri hayatımıza etkisi
  2. Mor Ve Ötesi - Hayat

Mor Ve Ötesi - Hayat

Uğraş didin farklı şeyler yapmak için Üç kişi ya da beş kişi anlar Ve zaman, ve zaman farklı yüzlerle Bazen yanında bazen arkanda Yalan diye bir şey yok Gördük ama konuşmadık Ve hayat her şey yolundayken dur dedi artık Ve hayat herkes evindeyken dur dedi artık Ve hayat - ki canına tak etmişti - sus dedi artık Ve hayat Kırık düşler, aynı yalnızlık Öyle azaldık ve yıprandık ki Kafamız...
  3. hayatın anlamı ve ölüm...

hayatın anlamı ve ölüm...

Ölümün kaçınılmazlığı insanı ve insan bilimcilerini her zaman düşündürmüş ve hayatın anlamı üzerinde insani araştırma yapmaya doğru yönlendirmiştir. Eğer tüm yapıtlarımız bir gün yok olup gidecekse yaşamın ne gibi kalıcı bir anlamı olabilir ? Bu soru bireyin huzurunu kaçırabilir ve yaşamın anlamsız, amaçsız olduğuna dair düşünceler gelişebilir. İnsanlar yaşamlarında anlam arayan yaratıklardır....
  4. Enerjİ Ve Hayat

Enerjİ Ve Hayat

ENERJİ VE HAYAT A) METABOLİZMA Hücrelerde meydana gelen yapım,yıkım ve dönüşüm reaksiyonlarının hepsine birden aaaabolizma denir. 1) ÖZÜMLEME(ANABOLİZMA=ASİMİLASYON=BİYOSENaaa) Hücrelerde küçük moleküllerden büyük moleküllü maddelerin yapımına denir. Önemli özümleme olayları;protein senaaai,enzim senaaai,nükleik asitlerin senaaai,ATP senaaai vb....
  5. Hayatimizda ve Dilimizde Su

Hayatimizda ve Dilimizde Su

Su, yasamimizin en onde gelen temel kaynaklarindan biridir, Hic kusku yok Su olmadan hicbir canlinin yasamini surdurme olanagi yoktur. Bu yuzden, su butun yasayan organizmalarin temel yapisidir. Su olmasaydi, gezegenimizde yasam da olmazdi. Tabii goller, nehirler, icdenizler, denizler, kutuplar...

Sayfayı Paylaş