gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Ve İşte Bu da Erkeklerin Sarkısıı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

İyi ki doğdum Gördün mü 25 oldum Kıllandım, akıllandım
    Bir de bıyık bıraktım
    Cakamı atıyorum

İyi ki doğdum
    Hovarda bir adam oldum
    Hatunların peşinde
    Aklım hep bu işlerde
    Sınırı zorluyorum

Kalamam kapalı tribünde
    O zaman neşesi neresinde
    Koysalar önüme telleride
    Sahaya da inerim, söverimde

Marlborom var en zor günümde
    Nefeslendim rahatladım bende
    Deseler zararlı bu meret de
    Sigarada içerim, Alkoldeeeeeeeee

Ve İşte Bu da Erkeklerin Sarkısıı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iŞte ErkekLer Ve SoruLar

iŞte ErkekLer Ve SoruLar

erkeklere sorulacak sorular erkeğe sorulacak sorular bir erkeğe sorulabilecek bir kıza Erkekler yeter artik dedi ve kadinlarin kendileri hakkinda merak ettiklerini cevapladi.iste erkekler ve sorular! Eger erkekler Mars'tan, kadinlar da Venüs'ten geldiyse, her iki cinsin de birbirlerini anlamak için harcadiklari zamana sasmamak gerekir. Gezegenlere yardim etmek için erkeklerin sasirtici...
  2. Bu da erkeklerin duası.

Bu da erkeklerin duası.

ERKEK MİLLETİ İŞTE Bu da erkeklerin duası. elhamdürüsü ile kızlar sürüsü ile sabah birisi ile akşam birisi ile Aminnnnnnnnnnn Allahım... karımı her türlü tehlikeden koru gerekirse ben tehlikeye atılayım onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım o çalışmasın ben çalışayım o hasta olmasın ben olayım Allahım o aldatmasın ben aldatayım benim güzel karım dul kalmasın ben kalayım amin...
  3. Bu da erkeklerin duası...

Bu da erkeklerin duası...

Elhamdürüsü ile kızlar sürüsü ile sabah birisi ile akşam birisi ile Aminnnnnnnnnnn Allahım karımı her türlü tehlikeden koru gerekirse ben tehlikeye atılayım onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım o çalışmasın ben çalışayım o hasta olmasın ben olayım Allahım o aldatmasın ben aldatayım benim güzel karım dul kalmasın ben kalayım Amin
  4. İşte Meleklerim Bu da Oldu Ünlü Erkeklerde Oje Modası Başladı.....

İşte Meleklerim Bu da Oldu Ünlü Erkeklerde Oje Modası Başladı.....

Ünlü Erkeklerin Oje Modası Hollywood Erkek Oyuncularının Oje Modası Buda mı olacaktı artık demek geldi içimden ..Yok artık yahuuu:S Eee başka neler olacak merak ediyorum aynı zamanda tedirgin de oluyorum...Dünya nereye gidiyor...Oje artık erkeklerin dünyasına girmiş bulunmakta...İşte Hollywood erkek oyuncularının ojeye sardığı merak...İşte bu ojeleri de paylaşıyorum belki hollywood lu...

Sayfayı Paylaş