gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ve Kuzey Taran Ciciannesiyle Tanıştı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kuzey taran kuzey taran kaç yaşında ali taranın oğlu ali taran, oğlu, ayşe özyılmazel, ciciannesiyle tanıştı, bodruma geldi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Her konuda olduğu gibi Ali-Ayşe çiftinin olay evlilikleri de sindirilmeye başlandı.Bakın ,Ali Taran'ın oğlu da Bodrum'a ciciannesiyle tanışmaya gelmiş!

Çok özlediği oğlunu Bodrum'a çağıran ve yeni eşiyle tanıştıran Taran'ın çok mutluymuş.

Babasının evlenmesine çok üzüldüğü iddia edilen Kuzey de önceki akşam Türkbükü sokaklarında babasıyla yürüyüşe çıktığında çok mutlu görünüyormuş.

Yani melekler,artık alan memnun satan memnun anlayacağınız.İnsan nelere alışmıyor ki,değil mi?

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    oğlu sempatik bişiye benziyo bu fotoğraftan :D ister istemez gıcık oluyodur eminim :D

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğru alan memnun satan memnun :)

Ve Kuzey Taran Ciciannesiyle Tanıştı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuzey kutbu ve ufolar

kuzey kutbu ve ufolar

16. yüzyıldan kalma Piri Reis’in ünlü haritasında, kutupların buzlarla kaplı olması gereken bölgelerini niye göstermediği bugüne kadar açıklanamayan bir olgudur. Amerikan Hava Kuvvetleri tarafından 1960 yılında yürütülen topografik bir çalışma sırasında, Piri Reis haritasının araştırılan kısmının yani Queen-Maud bölgesinin ve Palmer yardımadasının sahil şeridinin tam bir uygunlukla haritaya...
  2. Tarama ve Teşhis Testleri

Tarama ve Teşhis Testleri

teşhis testleri AMNİYONSENTEZ Bebek tüm hamileliğiniz süresince amniyon kesesi adı verilen bir kese içinde gelişimini sürdürür. Bu kesenin içi amniyon sıvısı adı verilen bir sıvı ile doludur. Amniyon sıvısı durağan bir sıvı olmayıp sürekli emilim ve yapım halinde bulunur. Sıvının ana kaynağı bebeğin akciğerleri ve boşaltım sistemidir. Bu sıvı aynı zamanda bebekten dökülen hücreleri de...
  3. Özcan Deniz ve Fahriye Evcen'in aileleri nihayet tanıştılar.

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen'in aileleri nihayet tanıştılar.

fahriye evcenin ailesi fahriye evcen evcen ve ailesi evcenin kardeşleri Fahriye Evcen ve Özcan Deniz birlikteliği doludizgin evliliğe gidiyor. Özcan Deniz, sevgilisi Fahriye'nin Almanya'dan gelen ailesini İstinye'deki villasında ağırladı. Gelin adayı, Özcan'ın annesi Kadriye Hanım'dan tam not aldı. Özcan Deniz ve sevgilisi Fahriye Evcen, geçtiğimiz hafta ilk kez birlikte...
  4. Alıştım,tanıştım ve kırıldım...

Alıştım,tanıştım ve kırıldım...

can yücel kırıldım Biraz değiştim, Her şey kadar, herkes kadar, sen kadar… Değiştim, Unutamadığım sözlerinin arasında sıkışıyorum, Bir yanım kendimi kolluyor bir yanım seni Ben benimle savaşıyorum, Seninle değil! Sonucu kılıcı kuşananından belli olan bir savaşın Ne kazanabileni ne de kaybedeniyim, Sorun değil! Elbet alışırım, Biraz alıştım, Her şey kadar, herkes kadar, sen kadar, Alıştım,...
  5. Ali Taran ve Selma Taran anlaşmalı boşandılar

Ali Taran ve Selma Taran anlaşmalı boşandılar

ali taran boşandımı ali taran, selma taran, boşandı, boşandılar, ayrıldı, ayrıldılar, haberleri burada arkadaşlar. Son günlerin magazin konusu olan Ali Taran ve eşi Selma Taran'ın boşanması, nihayete erdi Melek'lerim. Çift anlaşmalı olarak boşandı ve o haberi bizde size aktarıyoruz. Ali Taran, 2006 yılında boşanıp yeniden evlendiği Selma Taran’la dün Bakırköy 6. Aile Mahkemesi’nde...

Sayfayı Paylaş