gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

mide kanserini yendim lenfomayı yenenler mide kanserini yenenler kanseri yenen kadın kanseri Evet arkadaşlarım, gerçek olmuş bir haber veriyorum. Genç adam kanseri yendi Nasıl mı? Buyrun haberimize bir göz atalım...

Rizeli Beytül Er, lenf kanseri tedavisi için geldiği İstanbul'da tanıştığı Feride hemşire ile evlendi. Genç adam hastalığı da tamamen yendi.
    Sabah'ın haberine göre lenf bezi kanserine (lenfoma) yakalanan Rizeli genç, İstanbul'da tedavi gördüğü sırada âşık olduğu hemşire sayesinde hayata bağlandı. İki yıl süren tedavinin ardından tamamen sağlığına kavuşan Beytül Er, geçtiğimiz pazar akşamı da Rize'de yapılan düğünle, "Herşeyi borçluyum" dediği Feride hemşireyle dünya evine girdi. Florence Nightingale Hemşirelik Yüksekokulu'nda okuyan Feride Marmara da her an sevdiği adama destek olduğunu belirterek, "Staj görevim sırasında Beytül ile tanıştım. Her zaman yanında olup tedavisini kendim yaptım" dedi.

AİLESİ ÖNCE KARŞI ÇIKTI

Ailesinin önce bu ilişkiye karşı çıktığını söyleyen genç hemşire, "Ben onunla bir gün de yaşasam, bir yıla bedel. Aşk kazandı'' dedi. Mutlu çift davetiyelerine de şöyle yazdı: "Her uçurumun kenarında, birlikte meydan okuduk rüzgâra ve gökyüzünden birer yıldız çalıp, ışık yaptık geleceğimize.''

Meleklermekanı.Com olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz :)

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi
    işte sewgının gucu buuu.ben ben buna aşk derım.boyle aşklar zor bulunur.allah bır ömur boyu mutlu etsın sızlerı..

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi

Sağlık çok önemli. Allah mesut etsin diyelim:)

Ve Sevginin Gücü Kanseri Yendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜÇ Ve Cesaret

GÜÇ Ve Cesaret

Emin olmak güç gerektirir, kuşkulara sahip olmak cesaret gerektirir. Bir yere ait olmak güç gerektirir, öne çıkmak cesaret gerektirir. Bir arkadaşının acısını paylaşmak güç gerektirir, kendi acını hissetmek cesaret gerektirir. Kendi acını saklamak güç gerektirir, onu göstermek ve onunla başa çıkmak cesaret gerektirir. Savunmaya geçmek güç gerektirir, savunmayı...
  2. Renklerin Güç ve Potansiyelleri

Renklerin Güç ve Potansiyelleri

Renk ailesi yaşamımızda güçlü ve etken bir biçimde yerini almıştır. Açık mavi bir görüntü hepimize huzur güven memnuniyet verirken kara bulutlarla kaplı koyu sisli bir gökyüzü içimizi karartıp stresli ve karmaşık bir ruh hali yaşatabilir. Güneşin güzel ışığı bizlere sevinçli mutlu anlar yaşatırken yılın her mevsimi bize değişik bir duyguyu yaşatır.Gece gökyüzünde dolunay gördüğümüzde...
  3. Sevginin gücü

Sevginin gücü

Çok uzun yıllar evli olan bir çiftin hikayesi bu.Adam her evlilik yıl dönümünde eşine bir buket kırmızı Gül gönderir Bu taa ki adam ölünceye kadar devam eder Ve bir gün adam Ölür.Cenaze töreni yapılır taziyeler dilenir ve kadın bir başına yıllardır hayatı paylaştığı arkadaşı eşi sevgilisi olmadan evine döner. Neredeyse her gün ağlamakta ve onu düşünmektedir. gel zaman git zaman yine bir...
  4. İŞte sevginin güçü (sizde deneyin)!!!!!!

İŞte sevginin güçü (sizde deneyin)!!!!!!

Sevginin gücünü ölçmek mümkün tabi böyle net göremezsiniz ama düşünün ve mantığınızla uyuşacağını görün.:) Küçük bir kız çocuğu bir gün kederli ve üzüntülü bir insana sevgi ile bakar. Küçük kızın sevgi dolu bakışı kederli olan kişinin içinde güzel duygular uyandırır. Adam bu duyguların etkisiyle daha önceden kendisine hediye almış bir arkadaşını arayıp teşekkür eder. Arkadaşı böyle bir...

Sayfayı Paylaş