ve sonunda düğününü de gördüm

Yaşamak İstiyorum Sadece Yaşamak...İçten Gülmeyeli ne kadar zaman oldu...Aslında çok kızıyorum kendime beni bitirmene nasıl izin verdimm...Nasıl yok oldum ben :18:

offf çok kötü oldu içim yaa:( kendimi senin yerine koyuyorum da gerçekten tarifsiz bi acı bu :( derdi veren allah dermanıda verir canım her ne kadar üzülme değmez desekte boş şu an.umarım en yakın zamanda bu acıdan kurtulmayı başarırsın:(

çaresizimm allahımmm çaresizz...ne geçen zaman nede bana yaşattığı kötü şeyler onu bana unutturmuyo :18:
Bitsin istiyorum artık bitsin...içimdeki sevgi yada aşk değill tarifi imkansız bi duygu...herşey o herşey...

sudemm :kiss: canim benim yaa.. yeter artik nolurr kendini neden bu kadar kahrediyorsun neden accik etrafina bakmiyorsun.. belki senin icin hayirli degildi bu insan.. kendine gel nolur disarinin güzelliklerinin farkina var ... kimse icin bu kadar göz yasin dökmeye degmez lütfen...

sudemm :kiss: canim benim yaa.. yeter artik nolurr kendini neden bu kadar kahrediyorsun neden accik etrafina bakmiyorsun.. belki senin icin hayirli degildi bu insan.. kendine gel nolur disarinin güzelliklerinin farkina var ... kimse icin bu kadar göz yasin dökmeye degmez lütfen...

jupiterimm canımm :kiss: Allah razı olsun senden seni görmek çok güzel yapamıyorum jupiter yapamıyorum :18:

jüpiter haklı sudemimmm...psikoloğa git inanki git valahi senin içinde iyi olur..birilerinin desteği olmadan ve içindeki anlatmadan rahatlayamazsınn bitanem....yapma böyle sudemimm yaa :((

Sudem canım..... Allah'ım sana başka acılar yaşatmasın...
Ama artık silkelen ve kendine gel ne olursa olsun hayat devam ediyor.
unutma ki hiç bişi senden daha değerli değil ama unutmak için çaba göster...
Başka insanlara fırsatı ver ...
Allah'ım yardımcın olsun..
Geçecek hepsi bitecek.... ben buna inanıyorum ;);)
O' da senin ahını yaşıycak ömür boyu...

Geri