gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ve yine Karşımızdaaaaa

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ekranların sevilen yüzü Pınar Altuğ epeyce dinlendi doğum izininden sonra tekrar karşımızda olacak......
    PINAR ALTUĞ EKRANA DÖNÜYOR!
    GEÇTİĞİMİZ OCAK AYINDA BİR KIZ ÇOCUĞU DÜNYAYA GETİREN PINAR ALTUĞ 'BİR ŞARKISIN SEN' ADLI BİR ŞOV PROGRAMI SUNACAK...

Altuğ önümüzdeki ay atv'de başlayacak programı hakkında şunları söyledi: 'İtalya'da ve Portekiz'de reyting rekorları kırmış bir şov. Programda gençler 50 yıllık nostaljik şarkıları söyleyecek. Hatta onlara şarkının sahibi sanatçılar da eşlik edecek. Kızım Su da çekimlerde yanımda olacak.

ve yine Karşımızdaaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yine ve Yine Memleketim İnsanı

Yine ve Yine Memleketim İnsanı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ve Adı Yine Yalnızlık.. ~

Ve Adı Yine Yalnızlık.. ~

Duygu yüklü bir yazı sizlerle... Güne başladığım yerdeyim yine.. Ve Adı Yine Yalnızlık.. ~ Geceden çıkmıştım yola Üç beş kelime azığımdı ıssızlığından yürek çatlatan yalnızlık durağında.. Yolum uzundu.. Gece kadar.. Issız ve karanlık.. Yüküm ağırdı.. Yürek sandığında yıllar yılı toplaştırılmış bir dolu duygu yığınından elime ilk geçenleri atmıştım gündelik bavuluma.. Ve yorgundum.....

Sayfayı Paylaş