gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Veda 26 Şubat'ta vizyonda

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

26 Şubat 2010 da vizyona girecek yerli filmlerden olan"Veda" bilgilerini ve filmden seçmiş olduğum resimleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Ben Atatürkçü biri olarak bu filmi izlemek için şimdiden inanın çok sabırsızlanıyorum:)

Yönetmen: Zülfü Livaneli
    Oyuncular: Sinan Tuzcu, Serhat Mustafa Kılıç, Dolunay Soysert, Özge Özpirinçci

Senaryo: Zülfü Livaneli
    Görüntü Yönetmeni: Peter Steguer
    Müzik: Zülfü Livaneli
    Tür: Biyografi - Dram - Savaş
    Süre: 90 dk.
    Yapım: 2010, Türkiye
    Dağıtım: Tiglon Film

Gösterim tarihi: 26 Şubat 2010

Resmi Web Sitesi: Veda - Ölüme Meydan Okuyan Bir Kuşağın Hikayesi

Zülfü Livaneli'den Atatürk'ü anlatan yeni bir film. Salih Bozok’un anlatımıyla, aralarındaki dostluğun, Atatürk’ün hayatının dönüm noktalarının, vatanı kurtarmak için ölüme meydan okuyan bir kuşağın komutanının hikâyesi.

Konu: Atatürk ve Salih Bozok’un Selânik’te çocuklukta başlayan arkadaşlıkları önce silâh arkadaşlığına, sonrasında cumhuriyetle birlikte aynı ideallerin peşinde yürüyen yarım asırlık dostluğa ve ölene kadar süren kardeşliğe dönüştü. Veda, Salih Bozok’un anlatımıyla, bu dostluğun, Atatürk’ün hayatının dönüm noktalarının, vatanı kurtarmak için ölüme meydan okuyan bir kuşağın komutanının hikâyesi.

Veda 26 Şubat'ta vizyonda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Veda

Veda

Rüyada birisiyle vedalaşan, gerçekten birilerinden ayrılır. Vedalaşırken ağlamak kötü olayların sona erdiğini bildirir. Rüyada birisiyle vedalaşan, gerçekten birilerinden ayrılır. Vedalaşırken ağlamak kötü olayların sona erdiğini bildirir. Veda rüyaları aynen çıkar. Vedalaşırken gözyaşı dökmek ise çok iyidir.Rüyasında biriyle vedalaşan, gerçekten ayrılır. Vedalaşırken gözyaşı döktüğünü gören,...
  2. Vedalar....

Vedalar....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yağmur atacan, 26 eylül’de vizyona girecek olan ‘avanak kuzenler’ filminde

Yağmur atacan, 26 eylül’de vizyona girecek olan ‘avanak kuzenler’ filminde

Doktorlar dizisinden sonra şimdi de avanak kuzenlerde izliyeceğiz Yağmur Atacan'ı.. Haberimize geçelim YAĞMUR ATACAN, 26 EYLÜL’DE VİZYONA GİRECEK OLAN ‘AVANAK KUZENLER’ FİLMİNDE ALP KIRŞAN, PAŞHAN YILMAZEL VE RECEP İVEDİK’LE ÜNE KAVUŞAN FATMA TOPBAŞ’IN BAŞROLDE OYNAYACAK... Son dönemde yapılan popüler film örneklerinden farklı olduklarını söyleyen Atacan, “Filmi büyük bir ciddiyetle çektik....
  4. 26 Nisan 2013 Vizyondaki Filmler

26 Nisan 2013 Vizyondaki Filmler

Bu sayfa; 26 Nisan 2013 Vizyondaki Filmler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 26 Nisan 2013 Cuma günü itibarıyla bu hafta vizyona girecek olan filmler 3'ü olmak üzere 8 film, "Büyük Umutlar", "Lanetli Kan", "İntikam Benim", "Acı Reçete", "Kuma", "Hile Yolu", "Yük" ve "(Q)üfür. Şimdi kısaca bu filmlerin...

Sayfayı Paylaş