gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

veda dizinin başlama tarihini merak ediyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba Melekler Mekanı, tam bir dizi koliğim ve veda dizisini sabursızlıkla bekliyorum acaba veda dizisi ne zaman başlayacak biliyormusunuz ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Veda Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Veda Dizisi Ne Zaman Ekranlarda Olacak

Kanal D’nin yeni dizisi Veda’nın ekran macerası 6 Eylül Perşembe günü başlıyor.

İlk bölümünün 6 Eylül Perşembe günü Kanal D’de yayınlanacağı belirtilen Veda Ayşe Kulin’in aynı adlı eserinden ekrana uyarlanıyor. Kulin’in ‘Veda’ romanı Osmanlı İmparatorluğu’nun son günlerinde, işgal altındaki İstanbul’da bir konakta yaşananları anlatıyor.

veda dizinin başlama tarihini merak ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merak ediyorum..

Merak ediyorum..

* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi? *Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği? *Yıllardır çizgi...
  2. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  3. Ekranların En Çok Kazanan Dizi Oyuncuları 2012 Merak Ediyor musunuz ?

Ekranların En Çok Kazanan Dizi Oyuncuları 2012 Merak Ediyor musunuz ?

en çok kazanan dizi oyuncuları en çok kazanan dizi oyuncuları 2012 Ekranlarda bayıla bayıla hiç kaçırmadan izlediğimiz ve her bölümde onlarca reklam alıp bizi sinir eden reytingli dizilerde oynayan oyuncuların ne kadar kazandığını biliyor musunuz melekler ? Eee ne kaar çok para kazandıkları aldıkları reklamlardan belli oluyor zaten. :) Bakın ekranların en çok kazanan dizi oyuncuları...
  4. Krem Dizisi Başlama Tarihi hakkında merak edilenler burada

Krem Dizisi Başlama Tarihi hakkında merak edilenler burada

Krem Dizisi Ne Zaman Başlayacak Krem Başlangıç Tarihi Gün geçmiyor ki bir yeni dizi haberi daha duymayalım, fragmanlarını izlemiyelim Melek'lerim. Bu kez sizlere bir kremle gençleşip güzelleşen bir kadının hikayesini anlatan Krem dizisi hakkında bilgiler sunuyoruz arkadaşlarım. Başrollerini; Ebru Akel, Kenan Ece ve Duygu Yetiş'in üstlendiği Krem dizisi oyuncuları arasında yer alan diğer...
  5. Yeni Yayın Döneminde Dizilerin Yayına Başlama Tarihleri

Yeni Yayın Döneminde Dizilerin Yayına Başlama Tarihleri

hangi dizi ne zaman başlayacak hangi dizi ne zaman başlıyor Sevgili melekler, yaz sezonunun sonuna yaklaştığımız şu günlerde kışın izlenen diziler iyiden iyiye özlenmeye ve merakla beklenmeye başladı. Tabi bunun yanında yeni sezonda ekranlara gelecek olan ve tanıtımları da yapılmaya başlanan yeni diziler de merak konusu. Biz de bu sayfamızda hangi dizi ne zaman başlayacak merak eden...

Sayfayı Paylaş