gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Vee Dilber Koçaslanlı ))

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Birçoğumuzun hayranını kazandı dilber teyzemiz hele o dudakları yokmu bir içim su:D [​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Vee Dilber Koçaslanlı ))
    Bu kadına hayranım ben.. hangi rolüü üslenseee en iyi bir şekildee işini yerine getiriyor...
    kendisini budan tebrik ediyrümm..
    paylaşım için teşekkürler, emeğine sağlık..

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Türk malında daha komik ya şeker

Vee Dilber Koçaslanlı )) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evleniyorum veee :))))))

Evleniyorum veee :))))))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. veee komik cep mesajları

veee komik cep mesajları

en komik cep mesajları komik sapık mesajlar cep mesajları sapık mesajlar dunya Yuvarlak, Ozon Delik. Ne Sapik Bir Gezegende Yasiyoruz Be. Dal Ruzgari Affeder Ama Kirilmistir Bir Kere. 1960 Yilinda Icilen Kahvelerin Hatiri Dolmustur. Ilgilenenlere Duyurulur! Bitkisel Hayata Girdim. Maksat Yesillik Olsun. Olum Korkusu Surekli Degil, Mezarda Biten Gecici Bir Duygudur... Allah Yuru Ya...
  3. Hüseyin Turan - Ahu Dilber

Hüseyin Turan - Ahu Dilber

Ahu Dilber Ahu dilber senin metahın oldum Goncalar açılmış hüsnün elinden Şevk ile ötüyor gece gündüz Dinle nağmeleri can bülbülünden Aşkın kitabına hüsnün yazarım Ahu gözlerinde kaldı nazarım Geceler aşkınla ağlar gezerim Değirmenler döner çeşmim yaşından Tutmuşam bu rahı sabitem billah Severem Haydar�ı anlarım hercan Kimi kızılbaş der kimi akkülah Gezer bu ilhamı halkın...
  4. Dilber Hala Dudakları

Dilber Hala Dudakları

Betty Jackson'ın Londra Moda Haftası'nda sunduğu koleksiyonunda mankenlerin makyajları da oldukça dikkat çekiciydi. Avrupa Yakası'ndaki Dilber Hala'nın dudak makyajı anımsatan görünümleriyle mankenler oldukça beğeni topladı. Gelecek sonbahar kış sezonunda 'dilber halanın dudak makyajını' etrafınızda görürseniz şaşırmayın.
  5. vee. . Sшээт.αиgэŁ™

vee. . Sшээт.αиgэŁ™

Herkese merhaba Ben Cansu Zonguldak`lıyımm ve yaşım 17 Burcum Balık:D (ne alakaysa) vee Galatasaraylıyımm Bu sene YGS ve YDS sınavlarına gireceğim için sitede fazla zaman geçiremiycem ama olsunn Siteniz + forum çok güzel emeği geçen herkesin ellerine sağlık:tik: Benden bu kadar Şimdi yorum sırası sizde hoşgeldin leri alalımm:smokin:

Sayfayı Paylaş