gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Vee Tanrı Kıro yu Yarattı

Konu, 'Çöplük' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Vee Tanrı Kıro yu Yarattı

[​IMG]:)

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Vee Tanrı Kıro yu Yarattı

bıttım ben bun yaa...kzılar recep kıra degılkı o bır tuylu melek:D:D:D:D:D

emegıne saglık hayatım

Vee Tanrı Kıro yu Yarattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ve tanrı kadını yarattı

ve tanrı kadını yarattı

Günü birinde 3 erkek ormanda yürüyorken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıkar. Ama erkeklerin nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordur.Peki bunu nasıl başaracaklardı?? Birinci erkek oturdu ve tanrıya dua etti: Tanrım,lütfen nehrin karşı kıyısına geçmek için bana güç ver. Tanrı ona güçlü kollar ve bacaklar verdi böylece karşıya geçebildi. Ancak bunu başarmak için 2 saat...
  2. Yular

Yular

Yuları eliyle tutmak mala, alçak gönüllülüge ve taate delalet eder.Rüyada yular görmek, birisinden pahalı bir hediye alacağınızı belirtir. Rüyada yular görmek, birisinden pahalı bir hediye alacağınızı belirtir.Rüyada yular görmek edep, hal ve mal ile tabir olunur. Basina bir yular takildigini gören, ilim ve edep ögrenir. Zengin olur. Yularinin koptugunu veya zayi oldugunu görmek iyi degildir....
  3. Ve Tanrı kadını yarattı...

Ve Tanrı kadını yarattı...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kıro

Kıro

ici disibir oldugu icin, icinden geldigi gibi davranan, ancak davranislari toplumda yadsinan kisi... heryerde okadar cokki kendilerini kolayca görebilirsiniz... 1. magandalar, görgüsüzler, serseriler için kullanılan argo sözcük. tikkynin bir değişik hali 2. aslında eski türkçede zarif anlamına gelen ama zamanla mutasyona uğrayıp bu hale gelmiş kelime 3. cro magnon (kıromonyon)...
  5. ve tanrı erkegi yarattı ......

ve tanrı erkegi yarattı ......

Tanri eşşeği yarattı ve ona dedi ki: “sen bir eşşeksin. Sabahtan aksama kadar yorulmadan, yakinmadan ça...lisacaksin ve agir yükleri sirtinda tasiyacaksin. Ot yiyeceksin az akilli olacaksin ve 50 yil yasayacaksin”. Eşşek cevap verdi: “50 sene böyle bir hayat için çok çok fazla, lütfen bana 20 yildan fazla verme!” ve öyle oldu...... Sonra tanrı köpeği yarattı ve ona dedi ki: “Sen...

Sayfayı Paylaş