gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

veee oda evlendı

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: veee oda evlendı

ayy ben yorum yapamıcammmm :(

3. nazlıcan

nazlıcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: veee oda evlendı

ay yazık ya gelinin ayagında ayakkabı yok:18:

veee oda evlendı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evleniyorum veee :))))))

Evleniyorum veee :))))))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. veee Murat Boz huzurlarınızda!!!!!!!!

veee Murat Boz huzurlarınızda!!!!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. alıstıra alıstıraa veee sonra

alıstıra alıstıraa veee sonra

Alıştıra alıştıra - Sedat abi baban elmeş.. - Ne? - Baban elmüş - Ne diyon be? - Baban ölmüş - Manyak mısın oğlum, doğru düzgün söylesene - Alıştıra Alıştıra söyleyim dedim.. - yürü bi git lan - Alıştın mı?... Bayan profesör, solunum olayını sormak amacıyla, sigarasından bir nefes çekip öğrencisinin yüzüne üfledi: - Söyle bakalım, bu nedir? - Terbiyesizliktir efendim... Yaşlı bir...
  4. vee. . Sшээт.αиgэŁ™

vee. . Sшээт.αиgэŁ™

Herkese merhaba Ben Cansu Zonguldak`lıyımm ve yaşım 17 Burcum Balık:D (ne alakaysa) vee Galatasaraylıyımm Bu sene YGS ve YDS sınavlarına gireceğim için sitede fazla zaman geçiremiycem ama olsunn Siteniz + forum çok güzel emeği geçen herkesin ellerine sağlık:tik: Benden bu kadar Şimdi yorum sırası sizde hoşgeldin leri alalımm:smokin:
  5. doktora gittim veee....

doktora gittim veee....

selam arkadaslarım bugun düşükten sonra ılk defa gıttım doktora kanamam yenı bıtmıstı cunku.doktor bı guzel muayene ettı tahlıl ıstedı tertemız cıktı.sadece demır eksıklıgı varmıs okadar.folık asıte devam et dedı ve demır ıcın ılac verdı.cok ıcım rahatladı anlatamam sıze.ve eger ıstıyosanız cocuk korunmana gerek yok dedı:shootout:anlamadım bu kafamı karıstırdı oysakı baska doktorların bır ay...

Sayfayı Paylaş