gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Vefa Meleklerİ

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Yıldızlarım kayarken birer birer gökyüzümden ellerin yoktu gözlerin yoktu sen yoktun Öyle çaresizdiki zavallı yüreğim AĞLADI BENİMLE VEFA MELEKLERİ
    Sen gittin gideli hiç değişmedi mevsimimin sonbaharı hüznümün feryadı
    aklımın zararları
    Öyle parçalandıki yüreğim sendeledim AĞLADI BENİMLE VEFA MELEKLERİ
    Can dedim canan dedim ötesi yok dedim,sensizliğin küllerini ben bu bedene yediremedim
    Suskunluğumu bozan en derin feryadımı dindiremedim
    AĞLADI BENİMLE VEFA MELEKLERİ
    Sensizliğin soğuğunu hissettirecek kadar sıcaklık bırakmadın tenimde
    Beni sendeki siyahlarla giydirdin ve beyazlara gömdün
    şimdi baş ucumda AĞLIYOR VEFA MELEKLERİ

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Vefa Meleklerİ
    emeğine sağlık

Vefa Meleklerİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahde vefa

ahde vefa

Hz.Ömer arkadaşlarıyla sohbet ederken, huzura üç genç girerler, derlerki -Ey halife bu aramızdaki arkadaş bizim babamızı öldürdü ne gerekiyorsa lütfen yerine getirin. Bu söz üzerine Hz.Ömer suçlanan gence dönerek: -Söyledikleri doğrumu diye sorar. Suçlanan genç derki evet doğru bu söz üzerine Hz Ömer: -Anlat bakalım nasıl oldu diye sorar. Bunun üzerine genç anlatmaya başlar,derki : -Ben...
  2. Ahde Vefa nedir hikayesi

Ahde Vefa nedir hikayesi

Ahde Vefa Hz.Ömer arkadaşlarıyla sohbet ederken, huzura üç genç girerler, derlerki -Ey halife bu aramızdaki arkadaş bizim babamızı öldürdü ne gerekiyorsa lütfen yerine getirin. Bu söz üzerine Hz.Ömer suçlanan gence dönerek: -Söyledikleri doğrumu diye sorar. Suçlanan genç derki evet doğru bu söz üzerine Hz Ömer: -Anlat bakalım nasıl oldu diye sorar. Bunun üzerine genç anlatmaya başlar,derki...
  3. Ahde vefa

Ahde vefa

vefa ile ilgili şiirler ahde vefa ile ilgili şiir Hz.Ömer arkadaşlarıyla sohbet ederken, huzura üç genç girerler, derlerki -Ey halife bu aramızdaki arkadaş bizim babamızı öldürdü ne gerekiyorsa lütfen yerine getirin. Bu söz üzerine Hz.Ömer suçlanan gence dönerek: -Söyledikleri doğrumu diye sorar. Suçlanan genç derki evet doğru bu söz üzerine Hz Ömer: -Anlat bakalım nasıl oldu diye sorar. Bunun...
  4. Vefa(Her Kalbe Lazım)

Vefa(Her Kalbe Lazım)

Bu hikayeyi okuyunca gözlerim doldu meleklerim.O kadar güzel ki... Mustafa ve Remzi usta birliğinde tanıştılar. Güneydoğu'da bir yerde. Çok iyi arkadaştılar, kardeş gibi olmuşlardı, belki de daha ötesi... Bir gece operasyonu esnasında Mustafa vuruldu. Remzi ve diğerleri daha geride kalmışlardı. Remzi sürünerek arkadaşına gitmek için yeltendi. Komutanı yanıbaşındaydı. 'Evladım, ne ne...
  5. Vefayla ilgili güzel sözler

Vefayla ilgili güzel sözler

vefa ile ilgili sözler arıyorum, bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? eğer yardım ederseniz, size minnettar olacağım.

Sayfayı Paylaş