Vefat etmis birini Rüyada görmek

Ölüleriniz üzerine Yasin okuyun diye hadis var bi kere! Kuran okumanın ölüye faydası var demekki!!

melekcim ben ece rüyada ölü biriyi kendi evinde görmek o ölünün şehit olduğuna delalettir...

eğer başka rüya varsa söyle... hallederiz inşallah

merhaba herkese. ececim ben de dedemi(annemin babası) rüyadam da gördüm. ölmüştü. sonra genç halini gördüm. biranda babaannemi gördüm(2007 de merhum olmuştu). hiç konuşmadık. oylecene durduk sadece. sonra ben bir yerlerde gezerken bayılmak üzereyken annem ve ablam beni tutup musallat taşının üstüne koydular. rüyanın yorumu nedir??

Allah sabır versin.Babaannenede Allah kabir azabı vermesin mekanı cennet olsun.İnşaallah.AMİİN..

arkadaslar mrb.allah rizasi icın bna yardm edin :-S bugun ruyamda 2.5sene oncesnd kaybettgm kndsne 5 yılımı werdgm sewglmı ilk kez gordum uzernd garıp renklı bı tisort ward araba kulanyodu we yanindydm kawga edyrdk benı umursamyodu.kalabalık bı ewe gotrdu benı we ewd nisan dugun gbı brsey war ewe grdgmde ewın icı aynı bnm ewm gbı we btn yakn akrablarm we aılem wardı hepsının yuzu 5karıstı. bn duramadm kawga ettgmz ıcn ck uzgundm we aglyck knumdaydm. kalktm we bn gdyrm dyerktn hepsne sarılmaya bsladm en son kucuk kız kuzenıme sarılrkn delı gbı aglamaya bsladm we orda uyandm kı grckte de aglyrm :'( ltfen bırı yorumlarsa ck mtlu olrm yllar snra hc aklmda yokken gordum onu ck etkilendm ruyadan

mrb

rüyamda 1 ay önce vatani görevini yaparken kazada vefat eden akrabam aynı zamanda komsum olan birini gördüm gülerek bana bakıyordu ben ise yatakta yatıyordum birden bi titreme üşüme geldi sanki felç geçiriyormuş gibi konuşamadım hareket edemedim ama o gülüyodu. gerçekten islami anlamda yorum yapabilirseniz sevinirim teşekkürler

ARKADAŞLAR BEN VANDA YAŞIYORUMVAN DEPREMİN DE ÇOK YAKIN BİR ARKADAŞIMI KAYBETTİM SIK SIK ONU RÜYAMDA GÖRÜYORUM.RÜYAMDA BANA ÖLMEDİĞİNİ SÖYLÜYOR. HER GECE UYANDIĞIMDA O RÜYANIN ETKİSİ İLE AĞLIYORUM. AĞLAMA NEDENİMİDE BİLMİYORUM BUNLA İLGİLİ BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN cevap yazsın

Adminin notu: Lütfen mail adresinizi vermeyiniz. İlgilenenler bu konudan size ulaşacaklardır. Geçmiş olsun..

Geri