gebe
  1. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Vega - Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında destina68 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] yastığına senin sarılıp kokunla uyumuşum üstüm açılmış, ürperirken sabah olmuş
    "uyan" dedi bir ses, "uyan,o burada"
    uyandım, aradım, bulamadım

suçum neydi?
    neden böyle oldu?

bu sabah bir umut var içimde;
    nasıl olsa geri gelirsin diye
    her şey yerli yerinde yine
    bu sabahların bir anlamı olmalı

koltuğuna senin kıvrılıp, hayalinle uyumuşum
    camlar açık kalmış, üşürken sabah olmuş
    "uyan" dedi bir ses, "uyan,o burada"
    uyandım, aradım, bulamadım

Vega - Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Bir Pazar Günü

Coşkun Sabah - Bir Pazar Günü

coşkun sabah günlerden bir pazardı günlerden bir pazardı coşkun sabah pazar günü 2008 Günlerden bir pazardı ayrılıp gittin Ne bir haber bıraktın ne veda ettin Son defa sarılmadan nasıl terkettin Yüreğim kan ağlar her Pazar günü Andıkça ben o günü ölesim gelir Kaçıpta bu yerlerden gidesim gelir Sen yoksun hayatıma küsesim gelir Yüreğim kan ağlar her Pazar günü Gözlerim yaş dolar her pazar günü...
  2. Emel Sayın - Bir İlkbahar Sabahı

Emel Sayın - Bir İlkbahar Sabahı

Bir ilkbahar sabahı güneşle uyandın mı hiç Çılgın gibi koşarak kırlara uzandın mı hiç Bir ilkbahar sabahı güneşle uyandın mı hiç Çılgın gibi koşarak kırlara uzandın mı hiç Bir his dolup içine uçuyorum sandın mı hiç Bir his dolup içine uçuyorum sandın mı hiç Geçen günlere yazık yazık etmişsin gönül sen Öyle ise hiç sevmemiş sevilmemişsin gönül sen Geçen günlere yazık yazık etmişsin gönül sen...
  3. Sevmek bir yerdeki sabah galiba

Sevmek bir yerdeki sabah galiba

"Sevmek bir yerdeki sabah galiba Beni bir türlü oraya götürmediler"... diyordu Yilmaz Gruda... Sevgiyi başkalarından bekleyen bir insanın duygularını anlatıyordu bu dizelerle.. Her sevginin başlangıcı, insan yaşamında güneşin doğduğu andır elbette.Oysa, çaba harcamadan, birilerinin kendisini sevmesini bekleyenler başarılı olamazlar hiçbir zaman... Ne sazı konuştururlar, ne neyi...
  4. Bir Sabah. . ÖyLe Bir Sabah GeL Ki. . .

Bir Sabah. . ÖyLe Bir Sabah GeL Ki. . .

Aynen öle...Öyle bir sabah gel ki herşey güzel olsun...Mululuk olsun...Buyrun meleklerim; Bir Sabah. . ÖyLe Bir Sabah GeL Ki. . . Bir şarkı olmalı seni anlatan, yüreğin olmalı yüreğimde bulduğum. . . Ne çok denedim seni bulmayı, ne çok aradım seni bir bilsen... Sanma ki çabuk pes ettim, seni bulabilmek için ben bir ömrü tükettim... Sesim mi çıkmıyordu, çok mu sessiz harf vardı...
  5. Bir Eşi OLmalı insanın

Bir Eşi OLmalı insanın

İnsanın eşi olmalı, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı...aşık olduğu bir eşi olmalı! Sabah gözlerini açtığında, yanında olduğunu görüp, şükürler etmeli Yaradana. Koklamalı saçlarını. Uyuyan eşine şefkatle bakıp, usulca dokunmalı yüzüne, varlığını hissedebilmek için. Parmakları titremeli, incitirim korkusuyla. Sürekli çağlayan bir pınar olmalı gönlü...kramplar...

Sayfayı Paylaş