gebe
  1. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Vega - İz Bırakanlar Unutulmaz

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında destina68 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bir kız vardı Güzeldi sanki ve senindi
    Gözlerinde saklı bir belki ve senindi
    Anladı bir gün bitermiş herşey ve bitti
    Anladı birgün bitermiş herşey
    Ve bitti

O çocuk varya o sendin sanki ve deliydi
    Uyusaydı büyürdü belki ve deliydi
    Derdiki yarın bitermiş herşey ve bitti
    Derdiki yarın bitermiş herşey
    Ve bitti

Ver, ver ateşe, ver bizi
    Bir iz bırak burda
    İz bırakanlar unutulmaz
    Ver, ver ateşe, evimizi
    Bir iz bırak burda
    İz bırakanlar unutulmaz

Bir ev vardı
    Küçüktü belki ve bizimdi
    Odalarda ışık yüzerdi ve bizimdi
    Bir gün hiç doğamadı güneş ve bitti
    Birgün hiç doğamadı güneş
    Ve bitti

Ver, ver ateşe, ver bizi
    Bir iz bırak burda
    İz bırakanlar unutulmaz
    Ver, ver ateşe, evimizi
    Bir iz bırak burda
    İz bırakanlar unutulmaz

Ver, ver ateşe, evimizi
    Bir iz bırak burda
    İz bırakanlar, iz bırakanlar
    Unutulmaz

Vega - İz Bırakanlar Unutulmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vega (Yıldız)

Vega (Yıldız)

vega yıldızı Vega, Lir Takımyıldızı'nda (esk. "Kanun Takımyıldızı") yer alan en parlak yıldız. Yıldızın adı : Vega (Bayer: Alpha Lyrae, Flamsteed: 3 Lyrae) Takımyıldızı : Lir (Latince: Lyra, İngilizce: Lyre) Görünür kadiri : 0,03 Mutlak kadiri : 0,58 Tayf türü : A0Va Uzaklığı : 26 ışık yılı Lir Takımyıldızı ve Vega Vega sözcüğü Arapça en nasr el vakî (النسر الواقع - avına...
  2. Vega - Serzenişte

Vega - Serzenişte

Masumsun sen, masumsun sen bana göre Benimse kırk tilkiyle şu beynimde Ne işim var savaşlarda boyalarla gözlerimde Belki de gecmisimde biryerlerim yara aldi Yok belki ben öldürmüştüm yaralanmam palavraydı Belki hiç anlatmadım diyeceklerim yarım kaldı Yok inanma bir şey yoktu söyleyeceklerim yalandı... Zaten Yalandı aaaaaa....ama ben ben sahiden ben her neysem işte agladım boyam aktı...
  3. Vega Club

Vega Club

0212 727 40 50 Faks : 0212 727 40 49 Yer : Silivri Adres : Klassis Otel, Seymen Köyü, Altıntepe Mevkii, Silivri İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : http://resort.klassis.com.tr Silivri`deki Klassis Otel içerisinde, sadece Cumartesi akşamları 23.00-03.00 saatleri arasında müşterilerini ağırlayan Vega`da, DJ`lerin...
  4. Vega Biyografisi

Vega Biyografisi

1996-97 yıllarında İstanbul,Suadiye’de bir zemin kat dairede ilk kez üç kişi olarak çalışmaya başladılar. 90’larda sıklıkla biraraya gelen Tuğrul Akyüz (Gitar,Synth programlama) ve Mert Koral(2003 yılı başında grup'tan ayrıldı) ’a (vokal,synth programlama) Deniz Özbey’in de (vokal) katılmasıyla sonradan “Vega” adını alacak olan grup kurulmuş oldu. Dinledikleri türler ortak,müzik üretmek...
  5. Unutulmaz

Unutulmaz

Aramızda unutulmazlar dizisini beğenerek ve severek izleyenlerimiz vardır peki siz sırf bir adama iki kız kardeş aşık diye tepki almaları yüzünden dizinin baştan yazıldığını biliyormusunuz ??? Tepkiler diziyi baştan yazdırdı! Aynı adama aşık olan iki kızkardeşi konu alan Unutulmazlar'a tepkiler yağınca senaristler çareyi bakın nasıl buldu: İki kızkardeşin aynı adama aşkını konu alan...

Sayfayı Paylaş