gebe
  1. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Vega - Serzenişte

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında destina68 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Masumsun sen, masumsun sen bana göre Benimse kırk tilkiyle şu beynimde
    Ne işim var savaşlarda boyalarla gözlerimde
    Belki de gecmisimde biryerlerim yara aldi
    Yok belki ben öldürmüştüm yaralanmam palavraydı
    Belki hiç anlatmadım diyeceklerim yarım kaldı
    Yok inanma bir şey yoktu söyleyeceklerim yalandı... Zaten
    Yalandı

aaaaaa....ama ben ben sahiden ben her neysem işte
    agladım boyam aktı her gün sana yenilişte
    Biraz sev sakinleştir sevdiğinim ben işte
    Boşver sev sakinleşir sevgilim serzenişte.. serzenişte

Masumsun sen, masumsun sen bana göre
    Sarılmak istiyorken yorgun argın bedeninle
    Ben meşgulüm savaşlarda boyalarla gözlerimle...Belki de geçmişimde bir yerlerim yara aldı
    Yok belki ben öldürmüştüm yaralanmam palavraydı
    Belki hiç anlatmadım diyeceklerim yarım kaldı
    Yok inanma bir sey yoktu söyleyeceklerim yalandı zaten yalandı..

aaaaaaaaaa...ama ben ben sahiden ben her neysem işte
    Agladım boyam aktı her gün sana yenilişte
    Biraz sev sakinleştir sevdiğinim ben işte
    Boşver sev sakinleşir sevgilim serzenişte, serzenişte..

Vega - Serzenişte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vega (Yıldız)

Vega (Yıldız)

vega yıldızı Vega, Lir Takımyıldızı'nda (esk. "Kanun Takımyıldızı") yer alan en parlak yıldız. Yıldızın adı : Vega (Bayer: Alpha Lyrae, Flamsteed: 3 Lyrae) Takımyıldızı : Lir (Latince: Lyra, İngilizce: Lyre) Görünür kadiri : 0,03 Mutlak kadiri : 0,58 Tayf türü : A0Va Uzaklığı : 26 ışık yılı Lir Takımyıldızı ve Vega Vega sözcüğü Arapça en nasr el vakî (النسر الواقع - avına...
  2. Vega - Isınamazsın Ağlarken

Vega - Isınamazsın Ağlarken

Dudaklarımdan dur da dinle bu defa gözlerimden anlamıyorsan Gitmiyor ki zorla! Duyuyor musun? Görüyor musun beni hala? Bu deli oyunda bu deli oyunda oynuyor muyuz hala? Ka ybolanlardan burada bir iz arama özlüyorsan, bulamıyorsan. Bilinmiyo ki, sorma! Yaşıyor muyuz? Görüyor musun beni hala? Bu deli oyunda... bu deli oyunda oynuyormuyuz hala? Gerçekler soğuk olur sen ağlarken. delirsen bile,...
  3. Vega - Alışamadım Yokluğuna

Vega - Alışamadım Yokluğuna

gece agir agir gelir gelir bas ucumda bekler bana gittigini soyler bir daha donmeyecegini de duvarlarin ardindan seni duymaya calisiyorum hala buradan gittin coktan ve gece bana birak diyor bir gun gelir bir gun gecer bazi seyler hic ama hic degismez her gecen anin sonunda hala alisamadim yokluguna gece agir agir gelir gelir bas ucumda bekler bana bittigini soyler bir daha...
  4. Vega Club

Vega Club

0212 727 40 50 Faks : 0212 727 40 49 Yer : Silivri Adres : Klassis Otel, Seymen Köyü, Altıntepe Mevkii, Silivri İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : http://resort.klassis.com.tr Silivri`deki Klassis Otel içerisinde, sadece Cumartesi akşamları 23.00-03.00 saatleri arasında müşterilerini ağırlayan Vega`da, DJ`lerin...
  5. Vega Biyografisi

Vega Biyografisi

1996-97 yıllarında İstanbul,Suadiye’de bir zemin kat dairede ilk kez üç kişi olarak çalışmaya başladılar. 90’larda sıklıkla biraraya gelen Tuğrul Akyüz (Gitar,Synth programlama) ve Mert Koral(2003 yılı başında grup'tan ayrıldı) ’a (vokal,synth programlama) Deniz Özbey’in de (vokal) katılmasıyla sonradan “Vega” adını alacak olan grup kurulmuş oldu. Dinledikleri türler ortak,müzik üretmek...

Sayfayı Paylaş