gebe
  1. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Vega - Yalnızca Ben, Yüzlerce Sen

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında destina68 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Aramayı boşver, bu seferki benim elim olsun Elimi çevir, çevir. Boynunda dönsün dursun
    Yalnızca ben, ben sana dokunduğumda
    Mis kokarsın karşılığında
    Aramayı boşwer, bu seferki benim evim olsun
    Evimi çevir, çevir. Heyecandan dönsün dursun
    Yalnızca ben, yüzlerce sen
    Gez, toz, in, çık
    Bin yol, gir, çık
    Batsan, çıksan, bitsen, durulsan
    Yorulunca,yorulunca ahh azalsan ve benim olsan
    Biraz konuşsak... Sonra
    Bap bap şubap bap.
    Aramayı boşver, bu seferki benim evim olsun
    Evimi çevir, çevir. Boşlukta dönsün dursun
    Yalnızca ben, yüzlerce sen

Vega - Yalnızca Ben, Yüzlerce Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Sen Sen Diye Bittim

Ben Sen Sen Diye Bittim

duygusal yazılı resimler ben sen sen diye bittim oğlum Ask onu yürekten sevdigin andir.. Hic biseyi düsünemez hale geldigin zamandir.. Gözlerinin önüne onu hayali öyle bi civilenir ki Hic kimseyi düsünemezsin ondan baska.. Kalbindeki tek yazili isim onun ki olur.. Unutmaya calisirsin ama buna onu seven gönlün izin vermez. Asik oldugun zaman sürekli duygusal ve hüzünlü sarkilar...
  2. Sen San...Ben Yanilayim..

Sen San...Ben Yanilayim..

söylenmemiş sözlerim var Öylece siralanmis cümlelerim var...Hic duygusuz...Bensiz sensiz... Hic söylenmemis sözlerim var...Anlatamamaktan cekindigim... Anlamsiz durup dururken ic cekislerim var...Dertli sandiran... Pembe bide gözlügüm var...simdilerde cekmecede sakladigim...kötü gün icin... Ara sira sinirlenecegim tutar...Hic gereksiz...Bos bos olaylara... Kirmizi mumum...
  3. Seninle Ben

Seninle Ben

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sen...Ben...

Sen...Ben...

Sen bir tepeden masal gibi geldiğinde gözlerime, ben kendi masalımı terk edip, gözlerine benzeyen bir deniz seçmiştim kendime. Bana aşkı öğretmişsen yorgun, terli bir tepede; bırak isyanım tam olsun yüreğimin sessizliğindeki kıyamete… Bilirim sen kendince bir hayatı onarmaya düşkünsün. Onarmak içinse gidişin; sen önce seni affet. Adına mavi dediğin çoğul eksikliğinde…
  5. seninleyken ben....

seninleyken ben....

mehmet coşkundeniz sözleri evet meleklerim cok sevdiğim aşk doktoru mehmet coşkundenizin bir yazısını siz aşık melişlerimle paylaşmak istedim.... Ellerini tuttuğumda ben oluyorum. Büyüyorum. İçimdeki sevda ateşi büyüyor, bir yangın oluyor suyla sönmeyen. Ah nasıl atıyor kalbim bir duyabilsen... Kalbinin atışından yorulur mu insan. Ben yoruluyorum. Adını duyduğumda titriyorum. İçimde ki...

Sayfayı Paylaş