gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Veleybol topunun ağırlığı ne kadardır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar veleybol oynuyoruzda acaba bu topun ağırlığı ne kadardır yahu bulamadım :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, 260 - 280 grlık toplarla oynana voleybol sporu hakkında daha fazla bilgi almak için, forumumuzda bulunan Voleybol Saha Ölçüleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

Veleybol topunun ağırlığı ne kadardır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 70 kg olan bir insanın yaklaşık deri ağırlığı ne kadardır

70 kg olan bir insanın yaklaşık deri ağırlığı ne kadardır

kadın erkek bir çok kişinin sorunudur kilo problemi. kimi kemiklerim iri der kimi gaz der peki ya 70 kg olan bir insanın yaklaşık deri ağırlığı ne kadardır bunu diyen ya da bilen var mı? Varsa banada desin lütfen.
  2. Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Merhaba arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum bunu çok merak ettim de bir de size sorayım belki bilirsiniz diye düşündüm acaba Havanın Ağırlığı Varmı var sa havanın ağırlığı Nedir?
  3. Çocuklarınızı Okula Yollarken Çanta Ağırlıkları Ne Kadar Olmalı...

Çocuklarınızı Okula Yollarken Çanta Ağırlıkları Ne Kadar Olmalı...

Çocukların Okul Çantaları Ağırlığı Okul Çantasının Ağırlığı Ne Olmalı Çocuklara bu yaşlarda taşıyacağındanfazla ağır yük yüklemek ilerde hem kambur olmasına hemde çocukların bel ağrıları çekmesine sebep olabilir..Bizlerde eskiden çok kitap taşıdık ama şimdilerde beğendiğim bir uygulama var her öğrencinin okulda kendine ait dolabı var kilitli sadece calışacağı kitapları eve götürmesi...
  4. Yeni Doğmuş Bir Bir Bebeğin Ağırlığı Ne Kadar Olmalı ?

Yeni Doğmuş Bir Bir Bebeğin Ağırlığı Ne Kadar Olmalı ?

Yeni Doğan Bebek Ağırlıkları Yeni Doğan Bebeğin Ağırlığı Sevgili melekler, ilk kez bebek sahibi olan anneler bebeklerinin ağırlıkları konusunda hep tedirgindirler. Kendi bebeklerini başka yenidoğan bebekler ile kıyaslar, fazlaysa mutlu olur, azsa endişe içine düşerler. Oysa doktorların ortalama olarak kabul ettikleri Yeni Doğan Bebeğin Ağırlığı değerleri vardır ve bu değerler arasında ki...
  5. Ağırlık Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

Ağırlık Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

ağırlık çalışmanın yararları, ağırlık kaldırmanın faydaları, ağırlık kaldırmak Sevgili melekler, spor yapıyorsanız ağırlık kaldırmaktan da korkmayın. Zannetmeyinki dambıl çalışması yaptığınızda herkül gibi üçgen bir vücuda sahip olacaksınız. Ağırlık kaldırmak sadece erkeklere özgü bir spor değildir. Bilakis ağırlık kaldırmak sizi hayallerinizdeki vücuda ulaştıracak, sağlıklı ve zinde bir...

Sayfayı Paylaş