gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Veli

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Evliya.Rüyada bir veli ile karsilasip onunla konustugunuzu görmek, din bakimindan aydinlanmaya ihtiyaciniz bulunduguna delalet eder.

Veli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık Veli

Aşık Veli

Mecnunum Leyla'mı Gördüm Bir Kerece Bakdı Geçti Ne Sordu Ne De Söyledi Kaşlarını Yıktı Geçti Veli'm Eydür Ne Hikmet İş Uyumadım Ki Görem Bir Düş Zülfünü Kement Eylemiş Boğazıma Taktı...
  2. Üniversiteliler öğrencilere veli oldu

Üniversiteliler öğrencilere veli oldu

Rize'nin Çayeli ilçesinde eğitim kalitesinin yükseltilmesi amacıyla uygulanan proje kapsamında 12 eğitim fakültesi son sınıf öğrencisi, 24 ilköğretim öğrencisine veli oldu Rize Üniversitesi Çayeli Eğitim Fakültesi ile milli eğitim müdürlüğünce uygulamaya konulan "Eğitim Danışmanlığı'' projesi ile her çocuğa, anne ve babasının yanı sıra başka birisinin de veli olmasını hedeflediklerini...
  3. Veli Küçük'ten Karadayı'ya mektup

Veli Küçük'ten Karadayı'ya mektup

Eski Genelkurmay Başkanı Karadayı'nın 'Veli Küçük denen o adamı tanımam' sözlerine Küçük'ten yanıt geldi. Veli Küçük'ün kızı ve avukatı Zeynep Küçük, eski Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı'nın bir gazetede yayımlanan ''Veli Küçük denen o adamı tanımam'' şeklindeki beyanına ilişkin müvekkili Veli Küçük'ün kendisine bir mektup yazdığını açıkladı. Emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün...
  4. Sayın VeLi (kopmak garanti)

Sayın VeLi (kopmak garanti)

Aziz veli,bay veli,pek sayın veli Sekiz sene oldu kızınız bize geleli İnan hocaları ediyor deli Mektubu alır almaz gel artık veli Kimyadan iyi alamaz,bedenden takla atamaz Yazılıya gelince kopyasız yapamaz Kızınız okulda örnek bir haylaz Sesimi duyar duymaz gel artık veli İyi olur ilerde belki Ama Fen1,Türkçe 2 Kurnazlıga gelince adeta tilki İşler biter bitmez gel artık veli.
  5. Veli Kafe & Bar

Veli Kafe & Bar

0212 251 18 93 Yer : Beyoğlu Adres : İstiklal Caddesi Hava Sokak No:12 Beyoğlu İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : YOK Beyoğlu`nun en eski barlarından olan Veli`de müdavimlerinin vazgeçmeyecekleri barlardan biri olma özelliğini, yıllardır samimi atmosferinden hiçbirşey kaybetmemesine bağlıyor. Her gün 12.00-02.00 saatleri arasında müşterilerini ağırlayan Veli`de...

Sayfayı Paylaş