gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

venus'ten güzel gelinlere

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

gelinlik seçiminde kabarık degilde sade modeller tercihinizse venus'ün sizlere sundugu harika modellerden faydalanmanızı tavsiye ederim sayın gelin adayları :) sade güzellik için buyrun modellerr......... [​IMG]

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    gerçekten sade model gelinliğe daha çok yakışıyor,fazla abartmamak lazım

venus'ten güzel gelinlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel gelinler için işte ayakkabılar

en güzel gelinler için işte ayakkabılar

en güzel gelinler güzel gelinler güzelgelinler gozel engüzelgelinler gelinlik kadar ayakkabısı da önemli zaten kadınlar için bütün ayrıntılar önemli degil mi:):):)
  2. güzel gelinlere süper modeller

güzel gelinlere süper modeller

düğün hazırlıgındaki melişlerin ısrarla bakmaları tavsiye olunur sonra pişman olmayın:)
  3. Melekler Mekanının En Güzel Gelinleri

Melekler Mekanının En Güzel Gelinleri

Arkadaşlarım paraya kıydım.Pintilik yapmadım,hepinizin mürüvetini görmek için evlendirmeye karar verdim ve hayırlı bir işe vesile oldum.Uzun lafın kısası bizim melekler mekanın en güzel gelinlerinin resimleri... Bir yastıkta kocayım kızlar damatları göremedim ama neyseee :D:D Pasika Rüyam Nemesis Mislinay Meçhul Asqımsın Hayal Elmalı kurabiye Lamazi Makber Rocco Zaga...
  4. Gelinler için birbirinden güzel saç aksesuarları

Gelinler için birbirinden güzel saç aksesuarları

Bayanlar, en az seçeceğiniz gelinlik modeliniz kadar önemli olan bir detay ve bu detay ile ilgili örnekleri sizlere sunuyorum… Başlığımdan da görebileceğiniz üzere, bahsedeceğimiz detayın ismi “gelinlik saç aksesuarları” , tasarımcıları tarafından birbirinden önemli tasarımlar ile üretilerek bizlere sunulan gelinlik saç aksesuarları, güzelliğinize güzellik katabilir diye düşünüyorum… Yeni...
  5. 2013'ün en güzel gelinlerine gelin tokaları

2013'ün en güzel gelinlerine gelin tokaları

Bu konu; 2013 gelin tokaları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerim yeni model bu gelin tokalarını ben çok beğendim. Nikah tazelersem kesinlikle aklımda olan bu tokalardan birini saçlarımda görmek isterim :D:D Gelinlerin stresini alacak olan bu tokalar saçlarınızı kesinlikle beğenmenizi sağlayacak. Dikkatimi çeken bir diğer konu ise tokaların tac şeklinde olup kullanımınında...

Sayfayı Paylaş