gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Vera Wang 2010 Gelinlik Modelleri 2012

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

vera wang gelinlik vera wang gelinlik modelleri 2010 wera vang fiyatları Vera Wang gelinlik firmasında kendini kanıtlamış bir marka...Özellikle modellerde sıradışı ve farklı çizgiler ön planda tutuluyor zaten sizlerde resimlere baktığınızda bu farklılığı hissedeceksiniz
    Eğer sizde benim gelinliğim çok farklı ve sıradışı olmalı diyenlerdensiniz bu modellere mutlaka bakıp değerlendirin derim ben:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    pek beğenmedim desem

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    paylşm için teşekkürler ama benm tarzm değil tabi...ynede emeğne sağlk....

4. askkkk

askkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sade ve şık işte gelinlik budur!!!

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Süperlermiş ya :)

Vera Wang 2010 Gelinlik Modelleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vera Wang 2009 Yaz Gelinlik Modelleri

Vera Wang 2009 Yaz Gelinlik Modelleri

Vera Wang 2009 Yaz Gelinlik Modelleri Vera Wang 2009 Yaz Gelinlik Modelleri görücüye çıktı. Birbirinden sade ve modern gelinlikleri evlilik hazırlıkları yapan tüm ziyaretçilerime armağan ediyorum. Farkındaysanız gelinliklerin renkleri gittikçe koyulaşıyor. Süt beyazı gelinlikler artık demode mi oluyor ne dersiniz ?
  2. vera wang 2010 gelinlikleri

vera wang 2010 gelinlikleri

vera wang istanbul wera weng ünlü gelinlikmarkalarından vera wang 2010 sezonunu actı diyelim... yepyeni degişik modelleriyle farklı gelin olmak işteyenlere güzel alternatifler sunuyor...işte yeni modellerin defilesinden örneklerr.....
  3. Vera Wang 2010 Gelinlik Modelleri

Vera Wang 2010 Gelinlik Modelleri

vera wang gelinlik vera wang gelinlik modelleri 2010 yazında evlenmeyi düşünen bekar melekler için Vera Wang 2010 Gelinlik Modelleri... Kabarık modelleri değilde daha düz ve sade modellerden hoşlanıyorsanız Vera Wang 2010 Gelinlik Modelleri tam size göre melekler :tik:
  4. 2011-2012 Vera Wang Gelinlik Modelleri

2011-2012 Vera Wang Gelinlik Modelleri

vera wang gelinlik vera wang gelinlik modelleri fiyatları 2011 2012 modelleri 2012 2011-2012, vera wang, gelinlik modelleri, koleksiyonu, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Vera Wang 2011-2012 gelinlik modelleri ,alışılmışın dışına çıkmayı sevenler için birebir melekler.. Fazla ayrıntıya girilmeyen modeller de gri ve kırık beyaz çok kullanılmış.. İşte merak edenler için...
  5. Vera Wang Gelinlik Modelleri 2015

Vera Wang Gelinlik Modelleri 2015

gelinlik modelleri 2015, yeni gelinlik modelleri, vera wang gelinlik modelleri Gelinlik markasın da dünyaca tanınmış isimlerden biri olan vera wang evlenecek gelin adayları için oldukça sıradışı ve farklı bir gelinlik koleksiyonu hazırlamış. Bazı modelleri giymek açıkcası bana göre fazla cesaret istiyor:D:D Diğer modeller ise sade ve şık detaylar içerirken kaliteli kumaş dokusunu asaletin...

Sayfayı Paylaş