gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

vera wang 2010 gelinlikleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

vera wang istanbul wera weng
    ünlü gelinlikmarkalarından vera wang 2010 sezonunu actı diyelim... yepyeni degişik modelleriyle farklı gelin olmak işteyenlere güzel alternatifler sunuyor...işte yeni modellerin defilesinden örneklerr..

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bu modeller çok çılgın,kimsenin giyebilceğini sanmıyorum,anca podyumdaaa

3. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum sana cnm........

vera wang 2010 gelinlikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vera Wang 2010 Gelinlik Modelleri 2012

Vera Wang 2010 Gelinlik Modelleri 2012

vera wang gelinlik vera wang gelinlik modelleri 2010 wera vang fiyatları Vera Wang gelinlik firmasında kendini kanıtlamış bir marka...Özellikle modellerde sıradışı ve farklı çizgiler ön planda tutuluyor zaten sizlerde resimlere baktığınızda bu farklılığı hissedeceksiniz Eğer sizde benim gelinliğim çok farklı ve sıradışı olmalı diyenlerdensiniz bu modellere mutlaka bakıp değerlendirin derim...
  2. Vera Wang 2010 Gelinlik Modelleri

Vera Wang 2010 Gelinlik Modelleri

vera wang gelinlik vera wang gelinlik modelleri 2010 yazında evlenmeyi düşünen bekar melekler için Vera Wang 2010 Gelinlik Modelleri... Kabarık modelleri değilde daha düz ve sade modellerden hoşlanıyorsanız Vera Wang 2010 Gelinlik Modelleri tam size göre melekler :tik:
  3. Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu Merhaba kızlar, ben bu yıl evleniyorum ve gelinliğimi seçmek için bir araştırma yapıyorum. Bir arkadaşım bana Vera Wang Gelinlik Koleksiyonuna bakmamı önerdi sizden Vera Wang Gelinlik Koleksiyonununda ki modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. 2013 Vera Wang Kırmızı Gelinlik Koleksiyonu

2013 Vera Wang Kırmızı Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang Kırmızı Gelinlik Koleksiyonu Vera Wang Kırmızı Gelinlik Koleksiyonu 2013 Günümüz modası oldukça renkli ve kendini aştı Melek'lerim. Biilindiği gibi gelinliğin sembolü olan beyaz rengin tam tersi bir renk moda oluyor 2013 gelinlik modası trendleri arasında... Kırımızı gelinlik modelleri 2013 trendlerinin başında geliyor. Elbette ki bu tercih ve zevk meselesi diyor ve sizlere Vera...
  5. Vera Wang Gelinlik Modelleri 2015

Vera Wang Gelinlik Modelleri 2015

gelinlik modelleri 2015, yeni gelinlik modelleri, vera wang gelinlik modelleri Gelinlik markasın da dünyaca tanınmış isimlerden biri olan vera wang evlenecek gelin adayları için oldukça sıradışı ve farklı bir gelinlik koleksiyonu hazırlamış. Bazı modelleri giymek açıkcası bana göre fazla cesaret istiyor:D:D Diğer modeller ise sade ve şık detaylar içerirken kaliteli kumaş dokusunu asaletin...

Sayfayı Paylaş