gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Vera Wang 2013 İlkbahar Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Vera Wang 2013 İlkbahar Koleksiyonu Vera Wang 2013

Vera Wang 2013 İlkbahar Koleksiyonu'ndan detaylar

Ustalıkla oluşturulan tasarımların detaylarda gizli kalitesi...

2013 İlkbahar sezonunun trendlerinin ilan edildiği şu günlerde birbirinden güzel ve yaratıcı tasarımlar beğenimize sunuluyor. Ancak o kadar çok marka ve tasarımcı var ki adeta bir sanat eseri gibi düşünülüp işlenmiş tasarımları gözden kaçırabiliyoruz. Vera Wang 2013 İlkbahar Koleksiyonu'nun kaliteli dikişlerinden pahalı kumaşlarına ve yaratıcı zeka eseri ince detaylarını mercek altına alıp tam manasıyla incelemek gerek... 2013 ilkbahar modası şimdiden beğenimize sunulmuş durumda...

Vera Wang 2013 İlkbahar Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vera wang 2010 gelinlikleri

vera wang 2010 gelinlikleri

vera wang istanbul wera weng ünlü gelinlikmarkalarından vera wang 2010 sezonunu actı diyelim... yepyeni degişik modelleriyle farklı gelin olmak işteyenlere güzel alternatifler sunuyor...işte yeni modellerin defilesinden örneklerr.....
  2. Vera Wang 2012 Sezon Abiyeleri

Vera Wang 2012 Sezon Abiyeleri

era wang, abiye , modelleri, 2012 sezon, gece elbiselerine buradan ulaşabilirsiniz Vera wang 2012 sezon abiye modellerini sizler için paylaşıyorum.
  3. Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu Merhaba kızlar, ben bu yıl evleniyorum ve gelinliğimi seçmek için bir araştırma yapıyorum. Bir arkadaşım bana Vera Wang Gelinlik Koleksiyonuna bakmamı önerdi sizden Vera Wang Gelinlik Koleksiyonununda ki modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. 2013 Vera Wang Kırmızı Gelinlik Koleksiyonu

2013 Vera Wang Kırmızı Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang Kırmızı Gelinlik Koleksiyonu Vera Wang Kırmızı Gelinlik Koleksiyonu 2013 Günümüz modası oldukça renkli ve kendini aştı Melek'lerim. Biilindiği gibi gelinliğin sembolü olan beyaz rengin tam tersi bir renk moda oluyor 2013 gelinlik modası trendleri arasında... Kırımızı gelinlik modelleri 2013 trendlerinin başında geliyor. Elbette ki bu tercih ve zevk meselesi diyor ve sizlere Vera...
  5. Vera Wang Gelinlik Modelleri 2015

Vera Wang Gelinlik Modelleri 2015

gelinlik modelleri 2015, yeni gelinlik modelleri, vera wang gelinlik modelleri Gelinlik markasın da dünyaca tanınmış isimlerden biri olan vera wang evlenecek gelin adayları için oldukça sıradışı ve farklı bir gelinlik koleksiyonu hazırlamış. Bazı modelleri giymek açıkcası bana göre fazla cesaret istiyor:D:D Diğer modeller ise sade ve şık detaylar içerirken kaliteli kumaş dokusunu asaletin...

Sayfayı Paylaş