gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Verde Takı ve Bujuteri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

verde takı verda takı
    Bayanların takmaktan en çok zevk aldıkları takılardan birisi olan bileklikler yeni sezonda koleksiyonlarını geliştirerek farklı ve modern tarzlara yönelen Verde mağazalarında müşterileri ile buluşuyorlar.. İşte bayanların şıklığına şıklık katacak olan yeni ve göz alıcı bileklik modelleri..

Verde Takı ve Bujuteri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bolero ve buluz takımı..

Bolero ve buluz takımı..

Bolero ve buluz takımı..
  2. Dinimizde Süs ve Takı

Dinimizde Süs ve Takı

dinimizde sürme adetliyken ağda yapmak günahmı topuz yapmak günahmı Süs ve takılarla ilgili sual cevaplar Sual: Kadınların da alyanslarını ve diğer ziynetlerini yabancılara göstermeleri caiz midir? Mesela kürk veya küpesini yabancılara gösterebilir mi? İpek gömlek ve ipek kravat erkeğe caiz midir? CEVAP İpek erkeğe haramdır. Ancak elbisedeki dört parmak enindeki ipek şeritler, mesela...
  3. Takı kutuları ve çantaları

Takı kutuları ve çantaları

takı kutuları takı sandıkları çantaları taki kutulari çantası Daha önce sizlere takı sandıkları sunmuştum şimdide seyahat için takı çantaları ve kutuları sunuyorum seyahat ederken takılarımı nerde muhafaza ederim diye düşünmeyin takı çantalarına koyun rahat edin:D...
  4. düşünün ve cvp verin...

düşünün ve cvp verin...

şuanda nerde ne şekilde olmak isterdiniz
  5. Takı ve Aksesuar bölümü

Takı ve Aksesuar bölümü

Sevgili adminlerim..siteye yeni üye olduğum için gözümden kaçmış olabilir..acaba sitemizde takı ve aksesuar bölümü var mı..eğer yok ise böyle bir bölümün açılmasını önermek istiyorum. Saygılar..

Sayfayı Paylaş