gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Bilgi Selam arkadaşlar Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Bilgi yazmanızı rica ediyorum bu sayfadan yazarsanız sevinirim ya da önceden yaptığınız gibi ilgili konunun linkli başlığını verirseniz makbule geçer:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Veremle Savaş Eğitimi Haftası

Veremle Savaş Eğitimi Haftası

İnsanların sağlığı için en tehlikeli hastalıklardan biri de veremdir. Verem hastalığına halk arasında ince hastalık, tıp dilinde tüberküloz denir. Bulaşıcı bir hastalık olan verem mikrobunu Robert Koch adında bir Alman doktoru bulmuştur. Onun için verem mikrobuna Koch Basili denir. Bu mikrop insan vücuduna solunum ve sindirim yoluyla girer. Çabuk fark edilip önlem alınmazsa vücudu kemirir,...
  2. Veremle Savaş Eğitimi Haftası Şiirleri

Veremle Savaş Eğitimi Haftası Şiirleri

Veremle Savaş Eğitimi Haftası Şiirleri Veremle Savaş Eğitimi Haftası yazıları Kızlar hepinize selamlar olsun diyor ve Veremle Savaş Eğitimi Haftası Şiirleri arıyorum, umarım bana yardımcı olursunuz.
  3. Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Sözler

Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Sözler

Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Sözler Arkadaşlar merhaba sizlerden Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Sözler rica ediyorum şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  4. Veremle Savaş Eğitimi Haftası hakkında sözler

Veremle Savaş Eğitimi Haftası hakkında sözler

Veremle Savaş Eğitimi Haftası ile ilgili özlü sözler Veremle Savaş Eğitimi Haftası hakkında sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bir çoğunu ilkokul yıllarından hatırlayacağınız veremle savaş haftasına özel güzel sözleri sizlerle bu sayfamızda paylaşıyor ve bu konuda bilinçli olalım diyoruz. Güneş girmeyen eve doktor girer. Temiz hava bol güneş al, veremden uzak kal. Güneş ve temiz hava,...
  5. Veremle Savaş Eğitimi Haftası hakkında

Veremle Savaş Eğitimi Haftası hakkında

Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Bilgiler Veremle Savaş Eğitimi Haftası hakkında yazı Merhaba Sevgili Melek'lerim, bu sayfamızda Veremle Savaş Eğitimi Haftası hakkında bilgi içeren faydalı bir yazıyı sizlerle paylaşıyoruz. Veremle Savaş Eğitimi Haftası Ocak ayının ilk haftası olarak anılmaktadır. Verem aşısı ülkemizde ilk kez 22 Aralık 1952 tarihinde yapılmaya başlanmıştır. Bu...

Sayfayı Paylaş