gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Veresiye

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir bakkaldan veresiye mal aldiginizi görmek, en önemli islerinizde bile kimseye danismadan hareket ettiginize, islerinizi yürütürken sogukkanliliginizi hiç kaybetmediginize ve metanetinizi daima muhafaza ederek vakarinizi korudugunuza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada veresiye mal satin almak, Israfa ve sikintiya düsmeye isarettir.

Veresiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peşin para ile veresiye mal almak

Peşin para ile veresiye mal almak

Rüyada pesin para ile veresiye mal aldigini görmek, ölçü veya miktarini beyan veya bir seyin iyilik ve kötülük vasfini tayin etmekle muayyen rizki yenilemeye delalet eder. Bir kimse rüyada böyle bir alis veris isleminde bulundugunu veya kendisi aleyhinde veresiye alisverise dair bir sey iddia olundugunu görse, uyaniklilik halinde anlatilan sözlerce kazanan nail, olur veya herhangi bir husustan...
  2. Zafer Peker - Veresiye Olmaz

Zafer Peker - Veresiye Olmaz

Yanına gelmeye cesaretim yok Kapanamam dizine Yoluna ölmeye hiçniyetim yok Güvenemem sözüne Uzun zamandır böylesin sen Ne sorup ne de ararsın Usandım artık bu hallerinden Sen aklıma zararsın Kime sorsan anlatırlar Nasıl olduğumu Bu kararsız hallerinle Beni yorduğunu Her günün bir başka böyle aşk olmaz Çoktan küstüm aşka canım dayanmaz Saz başka söz başka söyleyip durma Boş...

Sayfayı Paylaş