gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Vergi cezasında indirim talep dilekçesi nasıl yazılır ?

Konu, 'Adalet Sarayı' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

vergi ceza indirim talebi,ceza indirim talebi dilekçesi nasıl yazılır,ceza indirim talebi dilekçesi örneği,vergi ceza talebi dilekçesi,vergi ceza talebi formu nasıl doldurulur,

ceza indirim dilekçe1.jpg
    …/…../20...

……………………… VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜNE

………………….

Dairenizin …………………. T.C. Kimlik Numaralı Vergi mükellefiyim. Adıma düzenlenen, …./…./20… tarih ve …..… Cilt ……… Sıra no'lu vergi/ceza ihbarnamesini …./…./……… tarihinde tebliğ aldım.

213 Sayılı Vergi Usul Kanunu’nun 376 ncı maddesine göre ceza indirim müessesesinden yararlanarak adıma kesilen cezayı indirimli olarak ödemek istiyorum.
    Gereğini bilgilerinize arz ederim. arz ederim.

Adı Soyadı

ADRES:
    İŞ TEL:
    CEP TEL:
    E-POSTA ADRESİ:

Vergi cezasında indirim talep dilekçesi nasıl yazılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suç İşleme Nedeniyle Boşanma Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Suç İşleme Nedeniyle Boşanma Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gaziler İçin Elektrik İndirimi Dilekçesi

Gaziler İçin Elektrik İndirimi Dilekçesi

gaziler gazilerin hakları gazilerin hakları 2011 elektrik indirimi dilekçesi ile ilgili bilgiler burada melekler. Görevlerinin başında teröristlerce düzenlenen saldırıda yaralanan gaziler için , elektrik faturası indirimi uygulanıyor melekler. Bir önce ki yazımızda şehit ve gazi yasası ile ilgili olarak sizlere bilgiler vermiştik. Bu makalemizde ise elektrik indirimi dilekçesi örneğini aşağıda...
  3. avukatsız boşanma dilekçesi nasıl yazılır

avukatsız boşanma dilekçesi nasıl yazılır

avukatsız boşanma dilekçesi nasıl yazılır ? selam kızlar sizden avukatsız boşanma dilekçesi nasıl yazılır bu konuda yardım istiyorum.
  4. trafik cezasına itiraz dilekçesi nasıl yazılır

trafik cezasına itiraz dilekçesi nasıl yazılır

Kızlar birşey soracam, geçen trafikte bana ceza kestiler ama yanlış bir uygulamaydı bana göre, suçum yoktu. Bu cezaya itiraz etmek istiyorum.Nasıl dilekçe yazacağım ?
  5. Trafik Kazası Hasar Tespiti Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Trafik Kazası Hasar Tespiti Dilekçesi Nasıl Yazılır?

trafik kazası hasar tespit dilekçe örneği,trafik kazası hasar tespit dilekçesi nasıl yazılır,trafik kazası geçirdim hasar tespit dilekçesi yazmak istiyorum nasıl yazabilirim,trafik kazası hasar tespit tutanağı nasıl yazılır Hasar Tespiti Dava Dilekçesi (Trafik Kazaları için) SULH HUKUK MAHKEMESİ SAYIN HAKİMLİĞİ’NE SALİHLİ TESPİT İSTEYEN………:.................. SALİHLİ...

Sayfayı Paylaş