gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Vergi toplamak

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada tahsildar oldugunu gören kimse, zekat ve ösrü ya da havadisten bir sey üzerine ikrah etmeye delalet eder. Bizzat kendisinin tahsildar oldugunu görenin kiymet ve meziyetinin yüce olmasina yahut bir yerde ark açip su geçirmek ve hamam yaptirmak gibi umum ve özel kisilerden izne muhtaç olunan ve bunlara benzer bir sebep üzerine delalet eder.

Vergi toplamak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlardan Puan Toplamak

Kadınlardan Puan Toplamak

Kadının gözünde puan toplamanın yolları Bir erkek olarak hala öğrenemediyseniz, o zaman dikkatlice okuyun. Romantizm dünyasında sadece tek bir kural geçerlidir: Kadını mutlu etmek. Onun hoşuna gidecek bir şeyler yapın ve hemen puanları kazanın. Sevmediği, hoşuna gitmeyen bir şeyler yaparsanız, o zaman da kazandığınız puanları kaybedersiniz. Zaten beklediği şeyleri yaparak puan...
  2. Vergi

Vergi

Vergi memuru (tahsildar) olduğunu görmek yetenek ve kıymetinin iyi olmasına, kamu görevi üstlenmeye, malının zekatını vermekten hoşlanmamaya yahut bir şeyden tiksinmeye, Vergi memuru olduğunu görmek bazen zulme ortak olmaya, can yakıp beddua almaya; Verggi memuru görmek borcunu ödemeye, elçiye ve emanetçiye, polise yahut şerli ve rüşvet alan birine, Vergi vermek malın eksilmesine yahut sadaka...
  3. Toplamak

Toplamak

Dağınık ve birbiriyle uyumsuz şeyleri bir araya toplamak mal biriktirmeye, arzu ve şehvete; Birbirine uygun şeyleru toplamak insanların ortak değerlerinden istifade etmeye delalet eder.Rüyada müteferrik seyleri toplayip bir araya getirmek, arzu ve sehvete ve mal toplamaya kalkismaga isarettir. Birbirine mütenasip olan esyalari toplamak, insanlarin ilim, sünnet ve görüslerinden istifade...
  4. cam kırıklıkları toplamak

cam kırıklıkları toplamak

rüyada cam kırıklarını toplamak rüyada cam kırıkları toplamak kırığı yemek kırıkları görmek Rüyamda bir masada eski erkek arkadaşımın arkadaşlarıyla oturmş yemek yerken cam birşeyler kırılıyor ben kırıyorum tam toplarken eski erkek arkadaşımın arkadaşı ben toplarım diyor ve bana yardım ediyor yerden alıp elime koyuyor o anda yanımda eski erkek arkadaşım beliriyor ve bana eskisi gibi sıcak,...
  5. Rüyada Fındık Toplamak

Rüyada Fındık Toplamak

Rüyada Fındık Toplamak ne anlama geliyor lütfen rüyamın tabirini yazın kızlar.

Sayfayı Paylaş