Verilemeyen kilo :(

enamel

Yeni Üye
Üye
Verilemeyen kilo :(
Arkadaşlar ben 1.57 boyunda ve 53 kiloyum :18:46-47 kiloya inmek istiyorum fakat bir türlü kilo veremiyorum:uhu: yediklerime dikkat eden bir insanım.Tatlı,şeker,çikolata vb şeyleri hayatımdan çıkaralı uzun zaman oldu.Uzun zamandır en fazla 2 kilo vermeyi başarıp sonra aynı şekilde geriye alıyorum :s nedenini anlayabilmiş değilim.Ara öğünlerime de dikkat ediyorum özellikle ama bir türlü olmuyor :uhu: Ve artık çok sıkıldım bu gidişattan.Diyetisyene mi başvurmalıyım?Ne dersiniz?

canım bende aynı konuda şikayetçiyim ama vucut yapım böyle hemen kiloyu geri alabiliyorum aslında tek çare sporu bırakmamak bence

canım bende aynı konuda şikayetçiyim ama vucut yapım böyle hemen kiloyu geri alabiliyorum aslında tek çare sporu bırakmamak bence

Aynen dediğin gibi sporu bırakmamak gerek canım ama o konuda da biraz tembelim :ıslık::ıslık: başlıyorum spora ama çabuk bırakıyorum.şu günlerde yeniden başladım ama kendimi zorlamadan yapayım ki sıkılıp bırakmayayım diye kısa süreli oluyor.Umarım faydasını görürüm az da olsa =)

valla sporla kılo zor verılıyo sadece vucut beden olarak ıncelıyo arkadaslar 1 ay oldu yedıklerıme dıkkat edıyorum 1.5 saat durmaksızın spor yapıyorum sonra saunaya gırıyorum ama vere vere 3 kılo ancak verdım :(((

Geri