gebe
  1. enamel

enamel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Verilemeyen kilo :(

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında enamel tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben 1.57 boyunda ve 53 kiloyum :18:46-47 kiloya inmek istiyorum fakat bir türlü kilo veremiyorum:uhu: yediklerime dikkat eden bir insanım.Tatlı,şeker,çikolata vb şeyleri hayatımdan çıkaralı uzun zaman oldu.Uzun zamandır en fazla 2 kilo vermeyi başarıp sonra aynı şekilde geriye alıyorum :s nedenini anlayabilmiş değilim.Ara öğünlerime de dikkat ediyorum özellikle ama bir türlü olmuyor :uhu: Ve artık çok sıkıldım bu gidişattan.Diyetisyene mi başvurmalıyım?Ne dersiniz?

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende aynı konuda şikayetçiyim ama vucut yapım böyle hemen kiloyu geri alabiliyorum aslında tek çare sporu bırakmamak bence

3. enamel

enamel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen dediğin gibi sporu bırakmamak gerek canım ama o konuda da biraz tembelim :ıslık::ıslık: başlıyorum spora ama çabuk bırakıyorum.şu günlerde yeniden başladım ama kendimi zorlamadan yapayım ki sıkılıp bırakmayayım diye kısa süreli oluyor.Umarım faydasını görürüm az da olsa =)

4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    valla sporla kılo zor verılıyo sadece vucut beden olarak ıncelıyo arkadaslar 1 ay oldu yedıklerıme dıkkat edıyorum 1.5 saat durmaksızın spor yapıyorum sonra saunaya gırıyorum ama vere vere 3 kılo ancak verdım :(((

Verilemeyen kilo :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo Verme

Kilo Verme

Kilo vermek hoodia gordonii ve cla ile artık çok kolay Çağımızın hastalığı dediğimiz Obezite ve şişmanlık, vücut sağlığmızı ı tehlikeye düşürecek miktarda fazla yağ birikimi sonucu ortaya çıkan bir hastalıktır. Bir kişiye obez diyebilmemiz için vücudundaki yağ oranını ve dağılımını tespit etmemiz gereklidir. Bunun için bugün kullanılan en kolay yöntem Beden Kitle İndeksi nin...
  2. Kilo alma...

Kilo alma...

Baktim da Diyet bölümünde sadece Kilo verme ile ilgili yazilar var acaba birniz bana yarim ede bilirmi saglikli sekilde nasil kilo alacagim ben? 170 boyundayim ve kilom 49 :S cok zayifladim elimde olmadan ama tekrar kilo almayi cok istiyorum. Simdiden yardimlariniz icin tsk ederim.
  3. kilo alamıyorum..!!!!!!!!!!!

kilo alamıyorum..!!!!!!!!!!!

hamilelikte kilo alamıyorum mirtaron ne işe yarar selam melekler ben 2 cocuk annesıym kendimi bildm bileli hep zayıfım. 2.doğumumdan sonra biraz kilo almıştım ama onuda ramazanda geri werdim. ne yesem kilo alamıyorum .böyle çok mutsuzum...
  4. kilolar

kilolar

merhaba melekler ben yeni üyeyim benim derdimde doğundan sonra aldığım kilolarımı veremiyorum varmı benle aynı dertte olan
  5. Kilo Avcilari

Kilo Avcilari

Merhaba arkadaslar, kilo avina cikmak isteyen hanimlar var mi? bir süredir diyet yapiyorum zaman zaman dikkatim dagiliyor ve basa sariyorum düzenli bir diyet ve spor yapmak icin birbirimize ihtiyacimiz var.. Benimle ciddi duzenli bir sekilde diyet yapmak isteyen arkadaslarimi bekliyorum söyle kurallarimiz olabilir *haftanin bir gunu kilo bildirimi yapicaz *günlük Menü ve sporlarmizi...

Sayfayı Paylaş